Iggy Pop na ekranie Multikina [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 23.05 do godz.9


Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na koncert Iggy'ego Popa ważne w dniu 24.05 do Multikina Pasaż Grunwaldzki.

Legenda rocka powraca! – Iggy Pop – 24 maja w kinach na całym świecie z koncertem Live in Basel! Multikino specjalnie dla Was pokaże ten koncert!

Istnieje powód, dla którego wielu uważa Iggiego Pop'a za ojca chrzestnego punk'a - każdy zespół punkowy w przeszłości i obecnie, świadomie lub nieświadomie, zaczerpnął to i owo od Pop'a i jego zespołu z późnych lat 60-tych i wczesnych 70-tych, The Stooges, który zjednoczył się ponownie w 2003 roku, a w 2010 wprowadzony został do Rock and Roll Hall of Fame.
Iggy Pop, wybitny artysta znany ze skandalicznych i nieprzewidywalnych wybryków scenicznych, zaśpiewał 24 października 2015 w Baloise Session w Bazylei, w Szwajcarii, gdzie został w 2015 uhonorowany nagrodą za całokształt twórczości Lifetime Achievement Award. W trakcie tego fantastycznego występu usłyszymy wszystkie hity Iggiego, w tym "I Wanna Be Your Dog" ,"The Passenger", "Lust for Life" i wiele innych.

„Iggy Pop: Live in Basel” będzie można zobaczyć 24 maja o godz. 20.00 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

Żeby wygrać bilety trzeba do 23.05 do godz. 9 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Przy jakim filmie Iggy Pop współpracował z Goranem Bregoviciem?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.

 Zgłoś uwagę