Hulajnogom Lime niestraszna zima

Hulajnogi Lime będą dostępne we Wrocławiu również w sezonie zimowym. Pozostali operatorzy (BIRD, HIVE)  sezonowo wycofują się z rynku.

  • Hulajnogi Lime Wrocław. fot. materiały prasowe

    fot. materiały prasowe


Wypożyczalnia „Lime” zostaje ze swoimi użytkownikami przez cały rok. Zastrzega sobie jednak, że ze względów bezpieczeństwa, w przypadku trudnych warunków pogodowych, dostęp do hulajnóg może być tymczasowo blokowany.

– Podjęliśmy decyzję o pozostawieniu hulajnóg do dyspozycji użytkowników także w okresie jesienno-zimowym. Jednocześnie zwracamy uwagę na bardzo ważne kwestie bezpieczeństwa, które w tym okresie są dodatkowo uwarunkowane zmienną pogodą. Tak jak w poprzednim roku, strefa operacyjna Lime zostanie czasowo ograniczona, by wraz z końcem okresu zimowego wrócić do swojego poprzedniego kształtu – wyjaśnia Paulina Mróz, dyrektor Lime w Polsce, Czechach i na Węgrzech.

Jak korzystać z Lime?

Wystarczy pobrać aplikację, znaleźć dostępną hulajnogę na mapie (co w sezonie zimowym może przysparzać kłopotów) i zapłacić online. Hulajnogą „Lime” można przejechać się już za startowe 2 zł i 50gr opłaty za każdą minutę użytkowania.

Operator, dbając o nasze bezpieczeństwo przypomina o zwracaniu uwagi na warunki atmosferyczne i śliską nawierzchnię.

Zaznacza, że bardzo ważne jest sprawdzenie sprawności urządzenia (w tym koniecznie hamulców). Zaleca nam również zakładanie kasku ochronnego, a wieczorami odzieży z odblaskami. 

opr. Kaja Czerkiewska na podst. materiałów prasowychZgłoś uwagę