Hulajnogi hive wjeżdżają na Wielką Wyspę

Wypożyczalnia hulajnóg elektrycznych hive powiększa swoją strefę dostępności o Wielką Wyspę. Teraz bez problemu dojedziemy i zostawimy jednoślad przy Hali Stulecia czy pod wrocławskim zoo.

  • Hulajnogi hive powiększają strefę dostępności


Od 11 kwietnia e-hulajnogi marki hive (grupa inwestorska FREE NOW, wspólne przedsięwzięcia Daimlera i BMW) zadebiutowały na wrocławskich ulicach. Teraz hive postanowiło powiększyć dotychczas wyznaczoną strefę dostępności e-hulajnóg o teren Wielkiej Wyspy. Nowa strefa obejmuje bezpośrednie sąsiedztwo Hali Stulecia, uznanej w 2006 r. za obiekt światowego dziedzictwa UNESCO, wrocławskiej fontanny multimedialnej, czy okolice wrocławskiego zoo. 

 - Jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego, jak pozytywnie nasze e-hulajnogi zostały przyjęte we Wrocławiu. Z dnia na dzień dostrzegamy coraz większe zainteresowanie nimi – mówi Artur Rusko City Manager hive we Wrocławiu. - Budujące jest to, że wrocławienia są coraz bardziej świadomi i stawiają na transport przyjazny środowisku, jakim są hulajnogi. My natomiast robimy co w naszej mocy, aby wraz z rozwojem firmy, powiększać strefę dostępności hive i dawać mieszkańcom Wrocławia możliwość jeszcze częstszego korzystania z naszego środka transportu – dodaje Artur Rusko.

Ponad 1000 hulajnóg w 2 miastach 

Hive aktualnie posiada oficjalne przedstawicielstwo we Wrocławiu, a także w Warszawie z ponad 1000 sztuk e-hulajnóg w każdym z wymienionych miast. Firma bardzo blisko współpracuje ze swoją siostrzaną firmą   mytaxi – obie  marki, w ramach grupy FREE NOW, mają zostać zintegrowane w jedną aplikację, umożliwiającą klientom szybsze i wygodniejsze planowanie podróży oraz szerszy wybór wśród środków transportu.

Jak podkreślają przedstawiciele hive, priorytetem firmy jest promowanie bezpiecznej i odpowiedzialnej jazdy. W związku z tym hive zaleca użytkownikom bezpieczną jazdę w kaskach, dostosowanie prędkości do warunków jazdy oraz pozostawianie hulajnóg w taki sposób, by nie stwarzały zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Model Segway ES4, który stanowi podstawę floty hive, pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości do 25 km/h i gwarantuje wygodne poruszanie się po mieście w sposób ekologiczny.Zgłoś uwagę