Hrabiny Wrocław rekrutują - dołącz do drużyny softballu

Żeńska drużyna softballu Hrabiny Wrocław rozpoczyna rekrutację dla zawodniczek powyżej 16. roku życia. Otwarty trening zaplanowano na piątek, 7 lutego, na godzinę 18.30.


Softball to bardzo dynamiczna gra zespołowa. Liczą się ułamki sekund, w trakcie których trzeba podjąć decyzję, jak zagrać. Podczas meczu na boisku znajduje się 9 zawodniczek, ale na sukces pracuje cały zespół. Na pierwszy rzut oka zasady softballu mogą wydawać się proste, ale w rzeczywistości jest to dosyć skomplikowany sport. Im bardziej poznajemy zagrywki i różne możliwe kombinacje, tym gra staje się ciekawsza i bardziej wymagająca. Lubicie wyzwania? Czas podjąć rękawice!

– Lubisz sport i nie boisz się złamanych paznokci, a dodatkowo chcesz zostać częścią najlepszej drużyny na świecie? Pakuj dres i wygodne buty i widzimy się na treningu! Rękawice i resztę sprzętu otrzymasz od nas na miejscu. Nie martw się - wszystkiego Cię nauczymy i pokażemy, jak łatwo zakochać się w softballu – mówią przedstawicielki drużyny, które na trening zapraszają wszytkie chętne dziewczyny.

Aby wziąć udział w zajęciach należy mieć skończone 16 lat (górnej granicy wieku nie ma) i przybyć na trening ze strojem sportowym. Resztą zajmą się już Hrabiny, które sesję rekrutacyjną organizują w piątek, 7 lutego w Liceum Ogólnokształącym nr 1 przy ul. Poniatowskiego 9. Początek treningu o godzinie 18.30.

Na zachętę możemy napisać, że pod koniec ubiegłego roku aż trzy zawodniczki Hrabin brały udział w zgrupowaniu kadry narodowej w Hiszpanii, przygotowując się do zbliżających się mistrzostw Europy. Jak widać, granie dla wrocławskiej ekipy, niesie za sobą wiele możliwości!

Zapraszamy!

Szczegóły wydarzenia można znaleźć na oficjalnym profilu Hrabin Wrocław na Facebooku.Zgłoś uwagę