Hrabiny, Panthers i piłkarki AZS rekrutują

Wrocławskie drużyny softballu, futbolu amerykańskiego i kobiecej piłki nożnej zapraszają na otwarte treningi, na których potencjalni nowi zawodnicy będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności i dołączyć do popularnych, wrocławskich drużyn.


Hrabiny Wrocław

Drużyny Hrabin chyba nie musimy przedstawiać. Wystarczy tylko wspomnieć, że to niezwykle utytułowany zespół, który jest obecnie w posiadaniu Pucharu Polski. Emocje po tym sukcesie jeszcze do końca nie opadły, a dziewczyny już zapraszają na otwarty trening w poszukiwaniu nowych członkiń i członków drużyny.

Już w najbliższy czwartek, 24 października, Hrabiny Wrocław organizują pierwsze otwarte zajęcia dla wszystkich tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tym niszowym sporcie. Do swojej drużyny softballowej wrocławianki poszukują nie tylko dziewczyn, ale także chłopców. Co ważne, nie liczy się także wiek chętnych.

Na trening, który odbędzie się na boisku baseballowym na Zakrzowie (Wrocławska Arena Sportu) należy zabrać ze sobą jedynie strój i buty sportowe, resztę potrzebnego sprzętu zapewniają Hrabiny. Początek zajęć zaplanowano na godzinę 17.30.

Piłkarki AZS Wrocław

Akademia AZS Wrocław ogłosiła nabór dla dziewczynek do dwóch grup wiekowych. W jednej znajdą się chętne piłkarki urodzone w latach 2005-2008, z kolei w drugiej 2009 i młodsze.

Nabory do akademii trwają do końca września, przy okazji testowych treningów na stadionie GEM przy ul. Mianowskiego 2B.

Te odbywają się w poniedziałki w godzinach 17.30-19.00 oraz w czwartki w godzinach 19.00-20.30.

Zainteresowane osoby mogą kontaktować się bezpośrednio z koordynatorem akademii AZS Wrocław Leszkiem Gwitem pod nr tel. 660 761 610 lub mailowo l.gwit@azs.wroclaw.pl

Futboliści Panhers Wrocław

31 października futboliści amerykańscy Panthers Wrocław po raz ostatni w tym roku otwierają swoje bramy dla potencjalnie nowych zawodników. Na zajęcia mogą zgłosić się osoby urodzone w latach 2002-2006.

Drużyna Panthers Wrocław poszukuje nowych zawodników, którzy za sprawą ostatniego w tym roku otwartego treningu zyskają zaufanie trenera i na stałe dołączą do składu wrocławskiego potentata w świecie futbolu amerykańskim.

– To ostatnia szansa, aby strój futbolisty amerykańskiego był Twoim codziennym uniformem, a nie tylko przebraniem. Koniecznie odwiedź Stadion Olimpijski i pokaż na co Cię stać – mówią przedstawiciele Panthers Wrocław, zapraszając na otwarte zajęcia.

W treningu mogą wziąć udział osoby urodzone w latach 2002-2006, które aby wziąć udział w naborze, muszą wypełnić odpowiedni formularz – https://forms.gle/wToMTK4mZroXQi9TA i zabrać na zajęcia strój sportowy.

W razie pytań, należy je kierować drogą elektroniczną na adres karolina@pantherswroclaw.comZgłoś uwagę