„HR na Śniadanie” we Wrocławiu

Spotkanie dla właścicieli firm, dyrektorów personalnych oraz managerów HR

17 czerwca we Wrocławiu odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „HR na Śniadanie”. To biznesowo - towarzyskie wydarzenie, które ma na celu wymianę doświadczeń i połączenie sił w poszukiwaniu nowych, lepszych rozwiązań w obszarze HR. Przy kawie poruszane są aktualne tematy, które dotyczą kondycji polskiego HR, a eksperci prowokują gości do dyskusji.

- Na naszych śniadaniach od dłuższego czasu spotykają się warszawscy HR-owcy, jednak Wrocław jako miasto spotkań, nie może być gorszy – mówi Magdalena Jachimowska, koordynator projektu „HR na Śniadanie”.

Najbliższemu śniadaniu w stolicy Dolnego Śląska przyświecać będzie myśl: „Motywacja – jak wyjść poza standard?”.

- Inspiracją do podjęcia tego tematu było słynne sformułowanie „pieniądze to nie wszystko” – twierdzi Magdalena Jachimowska. - Motywacje finansowe to jedno, ale współczesny pracownik wymaga czegoś więcej. W związku z tym, że obecnie na rynku pracy mamy kilka generacji pracowników, Anna Tarasewicz z firmy AirCom przedstawi, w jaki sposób motywować te poszczególne generacje. Kolejny ekspert to Joanna Konczanin, która specjalizuje się w tematyce Work-life Balance. Harmonia pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym jest możliwa - ta część śniadania to udowodni. O pozytywnym wpływie przejrzystej struktury i przyjaznego środowiska pracy będzie przekonywać Sabina Stachurek z firmy Nutricia. Ponadto podczas spotkania zostaną przedstawione wyniki badań firmy Edenred – „Barometr Pracownika - samopoczucie i motywacja zatrudnionych w Polsce i Europie Zachodniej”.

Zgłoś uwagę