High Five – maskotka ME 2016 [ZAKOŃCZONY]

High Five – maskotka mistrzostw Europy w piłce ręcznej na wyciągnięcie ręki. Dla naszych czytelników mamy 10 zestawów sportowych gadżetów. 

Żółta i uśmiechnięta pluszowa rękawiczka, nazywana High Five, oficjalna maskotka mistrzostw Europy w piłkę ręczną w 2016 roku,  już stała się ulubioną zabawką nie tylko najmłodszych. Dla naszych czytelników mamy 10 zestawów. Pięć dużych maskotek i pięć miniaturowych zawieszek wraz z workiem z logo mistrzostw. Aby je zdobyć w formularzu zgłoszeniowym zamieszczonym poniżej odpowiedzcie na pytanie:

Reprezentacje których krajów zmierzą się we Wrocławiu w turnieju Christmas Cup, 28 i 29 grudnia?

Dodatkowo mamy jeszcze dwie podwójne wejściówki na drugi dzień turnieju – 29 grudnia. Bilet jest całodniowy, na dwa zaplanowane mecze, o 17.00 i 20.00

Więcej o turnieju znajdzieciej tutaj.

Oprócz poprawnej odpowiedzi w formularzu wpiszcie imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego i adres mailowy. Konkurs trwa do środy, 16 grudnia. Wygrywa co piętnasta osoba, która wyśle do nas prawidłową odpowiedź. Laureatów powiadomimy telefonicznie. Jeśli z jakiś powodów, nie będziemy mogli skontaktować się z laureatami, nagroda automatycznie przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieli poprawnej odpowiedzi. 

Zgłoś uwagę