„Hamlet” z Benedictem Cumberbatchem w Multikinie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do poniedziałku 20 czerwca do godz. 20

Mamy dla was 1 podwójne zaproszenia na sztukę „Hamlet” ważne w dniu 23 czerwca do Multikina Arkady Wrocławskie

Multikino i British Council, w ramach cyklu „Sztuka brytyjska na wielkim ekranie”, zapraszają na retransmisję sztuki „Hamlet” z National Theatre. Spektakl w reżyserii Lyndsey Turner z Benedictem Cumberbatchem w roli tytułowej będzie można zobaczyć 23 czerwca w Multikinie Arkady Wrocławskie o godz.19.

Kiedy kraj szykuje się do wojny, rozpada się rodzina. Hamlet zostaje zmuszony do pomszczenia śmierci ojca, ale myśl o tym zadaniu całkowicie go paraliżuje. Młody książę szaleńczo buntuje się przeciwko sytuacji, z której nie ma wyjścia. Jego obłęd nie ma jednak wyłącznie wymiaru prywatnego – staje się zagrożeniem dla bezpieczeństwa państwa. W roli Hamleta zobaczymy nominowanego do Oscara  Benedicta Cumberbatcha („Sherlock”, „Gra tajemnic”, „Frankenstein”).

Aby wygrać zaproszenia trzeba do 20 czerwca do godz.10 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jakie odznaczenie o królowej brytyjskiej Elżbiety II otrzymał Benedict Cumberbatch?

 Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę