Gwiezdne wojny – przebudzenie mocy [ZAKOŃCZONY]

Już piątek, 18.12, minutę po północy, pierwsi widzowie zobaczą najbardziej oczekiwaną premierę tego roku. Gwiezdne Wojny. Przebudzenie Mocy. Dla miłośników tej legendarnej sagi wroclaw.pl i Multikino przygotowało konkurs. Do wygrania legendarne plakaty – polskie wersje afiszy Imperium Kontratakuje i powrót Jedi.


Projekty plakatów z tych części gwiezdnej sagi, to prawdziwe perełki. Są bardzo cenione wśród kolekcjonerów, nie tylko fanatyków Star Wars. Ceny oryginałów z lat osiemdziesiątych stale rosną (dzisiaj za jeden płaci się nawet ponad 2000 zł). Plakaty z naszego konkursu wydane zostały w tym roku w edycji limitowanej nakładem 1000 sztuk każdego z projektów:  Epizod V - Imperium kontratakuje - projekt Mirosława Łakomskiego z 1983r. Rozmiar 68x48cm, ( rozmiar oryginalny)  i  Epizod VI - Powrót Jedi - projekt Witolda Dybowskiego z 1984r. Rozmiar 97x67 cm ( rozmiar oryginalny). Oba możecie podziwiać we wrocławskich Multikinach. Możecie je także wygrać w podczas premierowych seansów.  

A o dwa z nich możecie powalczyć  w konkursie Multikina i naszego portalu. Aby wziąć udział w zabawie, w formularzu zgłoszeniowym, zamieszczonym poniżej, podajcie lata produkcji tych dwóch części sagi. Podpowiemy tylko, że filmy te został nakręcone jako drugi i trzeci, ale w rzeczywistości stanowią piątą i szóstą część Gwiezdnych Wojen.  

Konkurs trwa do poniedziałku, 21.12, zwycięży 15 i 30 osoba która poprawnie odpowie na pytanie konkursowe. W formularzu dodatkowo podajcie numer telefonu kontaktowego i adres mailowy. Laureata poinformujemy telefonicznie. Jeśli z jakiegoś powodu nie uda nam się skontaktować z laureatem, nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieli poprawnej odpowiedzi. 

Zgłoś uwagę