Filmy, bistro, księgarnia, a teraz również planszówki

Huczne otwarcie planowane jest na trzy ostatnie dni sierpnia. Nowe miejsce nie będzie wprawdzie tak duże, jak dotychczasowy lokal w DH Astra przy ul. Horbaczewskiego, na regałach znajdzie się kilka najpopularniejszych tytułów, jednak będzie można tu odebrać zamówione wcześniej przez internet planszówki. Nie zabraknie za to miejsca dla graczy.

  • planszóweczka.pl w kinie nowe horyzonty

    Oficjalne otwarcie stoiska Planszóweczka.pl w kinie Nowe Horyzonty 29-31 sierpnia. fot. planszoweczka.pl


To będzie druga lokalizacja istniejącego od kilku lat we Wrocławiu sklepu i wypożyczalni gier planszowych. Pierwszy lokal Planszóweczki znajduje się w DH Astra przy ul. Horbaczewskiego. To jedno z najpopularniejszych tego typu miejsc we Wrocławiu. Oficjalne otwarcie stoiska Planszóweczka.pl w kinie Nowe Horyzonty odbędzie się 29-31 sierpnia. W piątek zaczynamy o 14.00 a w sobotę i niedzielę o 12.00.

 

 

Do kina i na grę

- Stoisko będziemy mieć malutkie, bo na dwóch regałach zmieszczą się jedynie najpopularniejsze tytuły i mikro wypożyczalnia, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zamówić gry na naszej stronie, a następnego dnia odebrać w samym centrum miasta – tłumaczy Michał Matłosz, właściciel Planszóweczki.pl. - To czego natomiast zawsze będzie pod dostatkiem to miejsce do grania. Dzięki uprzejmości kina, do dyspozycji graczy będzie mnóstwo stołów na parterze, a na wielkim stole na 3 piętrze zmieści się nawet „Horror w Arkham” ze wszystkimi dodatkami – dodaje.

Dużym plusem nowej lokalizacji jest to, że wypożyczalnia będzie czynna w godzinach otwarcia kina, czyli do godziny 23.00, będzie więc można przed weekendową imprezą zagrać w planszówkę i nie tylko, bo na miejscu znajdą się również stoły do popularnych gier typu RPG. 

Trzy dni otwarcia z bonusami

Oficjalne otwarcie nowego stoiska Planszóweczki.pl w kinie Nowe Horyzonty planowane jest na piątek, sobotę i niedzielę. Przez cały weekend na odwiedzających to miejsce będą czekały kupony do sklepu, zniżki, gry, darmowe wypożyczenia oraz możliwość pogrania we wszystkie gry dostępne w wypożyczalni. Bardziej wtajemniczeni w gry planszowe będą mogli również wziąć udział w organizowanych w tych dniach turniejach.

- W piątek planujemy eliminacje do mistrzostw Polski w „7 Cudów Świata”, w sobotę będzie można się zmierzyć w turnieju „Neuroshima Hex” a w niedzielę w turnieju „Carcassonne”. Dla rodziców z dziećmi przygotowaliśmy natomiast warsztaty, na których zaprezentowane zostaną gry przeznaczone dla dzieci między 4 a 8 rokiem życia – dodaje Michał Matłosz. 

Oficjalne otwarcie stoiska Planszóweczka.pl w kinie Nowe Horyzonty 29-31 sierpnia. W piątek zaczynamy o 14.00 a w sobotę i niedzielę o 12.00.

 

 

ulaj

Zgłoś uwagę