Grafologia dla początkujących – warsztaty z analizy pisma [ZAKOŃCZONY]

3 czerwca w Muzeum Pana Tadeusza odbędą się specjalne warsztaty z grafologii, w ramach których uczestnicy przebadają między innymi zapiski Adama Mickiewicza, Witkacego czy Tadeusza Różewicza. Oddamy jedno 1 bezpłatne miejsce na warsztaty, które trwaja od godz. 10.00 do 15.00.


Muzeum zaprasza wszystkich zainteresowanych nabyciem podstawowych zdolności w zakresie analizy pisma odręcznego. To jedna z rzadkich okazji, aby umiejętności psychografologiczne trenować, badając zapiski Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Aleksandra Fredry, Stanisława Przybyszewskiego, Witkacego i Tadeusza Różewicza, które są własnością Ossolineum.

Więcej o warsztatach

Uczestnicy poznają zagadnienia związane z dziedziczeniem charakteru pisma, a także nauczą się, jak interpretować pismo własne i osób z otoczenia. Warsztaty poprowadzi grafolog i biegła sądowa Magdalena Deuar.

Jak grać?

Wystarcz w formularzu zgłoszeniowym zamieszczonym niżej napisać: czyje pismo chciałbym/chciałabym zbadać i dlaczego? Odpowiedzieć wpisujemy w formularz konkursowy, podajemy imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 1 czerwca, do godz.12.00. Zaproszeniem nagrodzimy najciekawszą odpowiedź. Zwycięzcę poinformujemy mailem oraz sms-em, jak odebrać zaproszenie na warsztat.Zgłoś uwagę