Gotycka moda – wystawa w BWA Design na Świdnickiej

Do końca kwietnia


Czwórka projektantów ubioru - Maldoror, oluhi, Paulina Plizga i Sylwia Rochala prezentuje swoje projekty na wspólnej wystawie w Dizajn - BWA Wrocław przy ulicy Świdnickiej 2-4.

Jest to kolejna po ubiegłorocznej Szafie Polskiej interesująca próba ukazania bogactwa polskiego wzornictwa. Gotyk Polski nie odsyła nas bezpośrednio do przeszłości i nie musi kojarzyć się jedynie z czarnym romantyzmem. Współcześni projektanci w niebanalny sposób czerpią inspiracje z gotyku, kreując stroje, które można założyć i które na pewno zrobią wrażenie

Wystawie towarzyszą spotkania i warsztaty.

PROGRAM WYDARZEŃ

Prezentacja portfolio projektantów mody

sobota, 26 kwietnia, godz. 18.00

Organizatorzy zapraszają początkujących projektantów ubioru (do 35. roku życia) do prezentacji własnej pracy w galerii Dizajn – BWA Wrocław. Przegląd będzie miał formę 30-minutowych wystąpień przed publicznością. Zgłoszenia (obejmujące portfolio, stronę internetową lub stronę na Facebooku) nalezy wysyłać na adres design@bwa.wroc.pl do 14 kwietnia 2014 roku. W tytule należy wpisać: Prezentacja portfolio.

Warsztaty dla dzieci

sobota, 12 kwietnia 2014, godz. 12.00-15.00
4 URODZINY 3D! / wydarzenie specjalnie dla wszystkich

Na skwerze za Galerią Dizajn - BWA Wrocław, od strony ulicy Szewskiej będą pyszności i fantastyczne przyjęcie urodzinowe, bez ograniczeń wiekowych. Gościem będzie Iza Rutkowska z Fundacja Form i Kształtów, która zrealizuje twórczą akcję, której szczegółów na razie nie będziemy zdradzać. Niech to zachęci Was do przyjścia, zapraszamy!

Szczegółowe informacje na stronie GaleriiZgłoś uwagę