GOjump - zaproszenie na zajęcia [ZAKOŃCZONY]

W najbliższy weekend (10-11.09) rusza Akademia GOjump przy ul. Długosza. Od rana do wieczora odbędą się bezpłatne zajęcia z trenerami – dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Konieczne są wcześniejsze zapisy - my oddamy trzy podwójne zaproszenia na konkretne zajęcia: gimnastyka, akrobacja cyrkowa oraz młodzi ninja.


Wśród zajęć znajdą się takie perełki jak: Młodzi Ninja (zajęcia akrobatyczno-ogólnorozwojowe dla maluchów), fitness na trampolinach, Akademia Parkour i akrobatyka dla dzieci i młodzieży, Od deski do deski, czyli przygotowanie do sezonu zimowego, dla osób, które jeżdżą na deskach snowboardowych i na nartach, Board Masters (nauka skoków na desce na jedynej na Dolnym Śląsku skoczni na dmuchana poduchę) i coraz bardziej popularny Aerial – Gojump Circus, czyli akrobatyka cyrkowa z wykorzystaniem szarf i obręczy.

Zaproszenie gimnastyka

Podówjne zaproszenie ważne w sobotę, 10 września, od godz. 11:00 - 12:00
zajęcia: GIMNASTYKA
dla kogo: 10-13 lat

Zaproszenie trafi do 5 osoby, która zgłosi się do nas formiarzem konkursowym. Czekamy do piątku, 9 września,  do godz. 10.00. Zwycięzcę poinformujemy mailowo. W formularz należy wpisać imię, nazwisko oraz mail.

Zaproszenie GOJUMP AERIAL CIRCUS/Akrobatyka cyrkowa

Podówjen zaproszenie ważne w sobotę, 10 września, godz. 15:00-16:00
Akrobatyka cyrkowa
dla kogo 6-12 lat

Zaproszenie trafi do 3 osoby, która zgłosi się do nas formiarzem konkursowym. Czekamy do piątku, 9 września,  do godz. 10.00. Zwycięzcę poinformujemy mailowo. W formularz należy wpisać imię, nazwisko oraz mail.

Zaproszenie MŁODZI NINJA

Podówjen zaproszenie ważne w niedzielę, 11 września, godz. 12:00-13:00
Akrobatyka cyrkowa
dla kogo 9-13 lat

Zaproszenie trafi do 4 osoby, która zgłosi się do nas formiarzem konkursowym. Czekamy do piątku, 9 września,  do godz. 10.00. Zwycięzcę poinformujemy mailowo. W formularz należy wpisać imię, nazwisko oraz mail.

Zgłoś uwagę