Spacer z przewodnikiem: Operowy Labirynt

Spacer z przewodnikiem: Operowy Labirynt

Operowy Labirynt to zaproszenie na wycieczkę po wnętrzach Opery dla wszystkich ciekawych atmosfery panującej w tym XIX-wiecznym budynku, jej artystycznej działalności oraz specyfiki pracy i wyglądu od kulis. To niezwykłe miejsce może zachwycić swoim bogactwem, przepychem, tajemnicami. Ale Opera Wrocławska to nie tylko widownia, scena i wielcy artyści. Podczas spaceru odwiedzimy pracownie, w których szare przedmioty nabierają kolorów, a zwykli ludzie zamieniają się w kolorowe, bajkowe postaci. Program wycieczki obejmuje powitanie i wprowadzenie do historii Opery Wrocławskiej, zwiedzanie foyer, widowni, sceny, a także wizytę w pracowniach artystycznych.

Operowy Labirynt przeznaczony jest zarówno dla zwiedzających indywidualnie (w niedziele), jak i dla grup zorganizowanych (w poniedziałki).
Rezerwacji miejsc dokonać można za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres:
[email protected]

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wstęp na wycieczkę odbywa się na podstawie biletu zakupionego w kasie, najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem wycieczki.

Informacje dodatkowe:

  • Wycieczki dla osób indywidualnych: raz w miesiącu (niedziela).
  • Czas zwiedzania: ok. 1h
  • Cena biletów: 20 zł bilet normalny*, 15 zł bilet ulgowy** i dla grup zorganizowanych powyżej 20 osób, 0 zł bilet dla opiekuna grupy (min. 10 os.)
  • Minimalny wiek uczestników: 5 lat

*Bilet normalny - uczestnik powyżej 18 r.ż.
**Bilet ulgowy - uczestnik poniżej 18 r.ż.

Terminy Spacer z przewodnikiem: Operowy Labirynt

Lokalizacja

Opera Wrocławska

Świdnicka 35, 50-066 Wrocław

Komentarze