Spektakl dla dzieci: To ja, Święty Mikołaj

Spektakl dla dzieci: To ja, Święty Mikołaj

Zabawny spektakl o przygodach Świętego Mikołaja i jego wesołej kompanii. Bo jak się okazuje, Mikołaj ma wielu przyjaciół i nie są to tylko renifery i elfy, ale...inni Mikołaje. Tylko w naszym spektaklu zobaczysz, co się dzieje na Biegunie Północnym, gdy Święty Mikołaj spotyka swoich braci, innych Świętych Mikołajów.

Choć wszyscy wyglądają podobnie, okazuje się, że bardzo się od siebie różnią. Nie każdy ma ochotę rozwozić prezenty. Niektórzy są leniwi i marzą tylko o spaniu, jeszcze inni o jedzeniu, albo o płataniu figli. Tymczasem zbliża się magiczna pora i należy szykować się do rozwożenia prezentów, by każde dziecko otrzymało upominek. Na szczęście w pobliżu Świętego Mikołaja jest rezolutny i czuwający nad wszystkim Bałwanek i to on tym razem uratuje Święta.

Po każdym spektaklu dzieci mogą spotkać się ze Świętym Mikołajem i jego wesołą kompanią w chatce Świętego Mikołaja, specjalnie udekorowanej i przygotowanej na świąteczny czas. Przedział wiekowy? W ten świąteczny czas wszyscy jesteśmy dziećmi.

Miejsce spektaklu: Sala Teatralna Szkoły Tańca Al-Mara ul. Powstańców Śląskich 22.

Cennik:

  • bilet ulgowy 30 zł (dla dziecka niezależnie od wieku)
  • bilet normalny 35 zł (dla każdej osoby dorosłej).

Komentarze