spektakl ach teatr dla dzieci we wroclawiu atrakcje na weekend dla calej rodziny

Spektakl dla dzieci: Wiosna, Lato, Jesień, Zima

To spektakl opowiadający o narodzinach przyjaźni, która rozwija się na przestrzeni czterech pór roku. Każdy człowiek, również ten najmniejszy,  potrzebuje bliskich relacji. Zmiany zachodzące w otaczającej przyrodzie, będą pięknym partnerem do nowo tworzącej się więzi między bohaterkami spektaklu. Każda pora roku to inny etap przyjaźni.

Wiosna to czas poznawania, przełamywania lodów, ale i czas kolorowej zabawy kwiatami i zapachami. Lato bogate w igraszki wodne daje szanse na nowe wspólne doświadczenia i pogłębienie relacji Jesień, gdy na zewnętrz wieje chłodem z przyjacielem można się wspólnie schować pod kocem i poczuć jego bliskość.

A gdy nadchodzi zima, gdy jest przy nas ktoś bliski ,możemy się przytulić i dotrwać do wiosny. W bezpieczniej dla dziecka przestrzeni w otoczeniu przedmiotów, które zna stworzymy magiczny świat nowych, przyjaznych doznań. Tempo spektaklu i muzyka dostosowane do percepcji dziecka, pomoże małemu widzowi wejść w świat teatru w sposób łagodny.

  • Czas trwania: 30 minut + ok. 15 minut zabawy
  • Dla kogo: dzieci w wieku 1,5-4 lat z rodzicami / dziadkami / opiekunami
  • Miejsce: Ach Teatr! (teatr Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka), mała scena, II piętro.

Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa:

Na terenie wydarzenia zaleca się korzystanie ze środków do dezynfekcji, zachowanie dystansu min. 1,5 metra oraz zakrywanie ust i nosa. Wydarzenia kulturalne mogą gromadzić do 25% publiczności, wydarzenia sportowe odbywają się bez udziału widowni.

Wideo / zdjęcia

Szczegóły Spektakl dla dzieci: Wiosna, Lato, Jesień, Zima

Premiera 26 stycznia 2020
Reżyseria Agnieszka Mielcarek
Scenariusz Agnieszka Mielcarek
Obsada
  • Justyna Oleksy
  • Katarzyna Polińska
Muzyka Michał Szablowski
Projekt Dominika Chochołowska-Bocian
Tytuł oryg. Wiosna, Lato, Jesień, Zima
Kraj Polska
Rok 2020
Długość 30 min

Lokalizacja

Ach! Teatr

Kuźnicza 29a,  Wrocław

Komentarze