Spektakl dziecięcy "Roszpunka"

Spektakl dziecięcy „Roszpunka"

Wrocławski Klub Anima zaprasza na niesamowity spektakl pt. Roszpunka”, który odbędzie się 17 lutego o godz. 11.00 we Wrocławskim Klubie Anima. Spektakl przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia! Bilety w cenie: 15 zł. 

Bilety kolekcjonerskie(papierowe) dostępne we Wrocławskim Klubie Anima od 27 stycznia we Wrocławskim Klubie Anima Z kartą URBANCARD - 20% zniżki na bilety zakupione stacjonarnie!

O Przedstawieniu:

Bracia Wilhelm Karl oraz Jacob Ludwig, którzy przeszli do historii jako sławni Bracia Grimm, w publikowanych baśniach, zmierzali do odtworzenia najstarszego wzorca motywów baśniowych w nich występujących. Dziś właściwie każde dzieło literackie, teatralne czy filmowe do pewnego stopnia inspirowane jest dorobkiem ich karier pisarskich. Nie inaczej sprawa wygląda z panteatrem.

Dlatego organizatorzy postanowili oficjalnie zaprosić Braci do repertuaru i uhonorować ich bogatą twórczość. Uznaliśmy za pilną, potrzebę odświeżenia kultowych tytułów cyklu i już dziś przedstawiamy państwu „Roszpunkę”, pierwszy spektakl z serii Baśni Braci Grimm.

Lokalizacja

Wrocławski Klub Anima

Pilczycka 47, 54-144 Wrocław

Komentarze