Czerwcowa promocja w AT ESENS

Czerwcowa promocja w Akademii Tańca Esens

Jak co miesiąc w Akademii Tańca Esens rozpoczynają się nowe kursy. W czerwcu zaplanowano nowe zajęcia taneczne. Co jeszcze może zaoferować AT Esens? Czym różni się oferta od poprzednich promocji?  Przede wszystkim tym, że jest w niej dużo zmysłowych, ognistych tańców. 

Standardowo oferta skierowana jest do osób chcących nauczyć się tańców w parze, solo i znajdą się również w ofercie kursy tworzone specjalnie z myślą o dzieciach. 

Oferta dla par

  • Nie mogło zabraknąć Tańca Towarzyskiego, czyli nauki tańców standardowych oraz latynoamerykańskich pod czujnym okiem instruktorów. Na kursie zwracana jest uwaga na naukę  przede wszystkim  podstawowych kroków wszelakich tańców standardowych tj.  walc angielski, walc wiedeński czy foxtrot. Jest to najlepsza propozycja dla par, które chcą rozpocząć swoja przygodę z tańcem i zaimponować swoimi umiejętnościami na wszelakich imprezach okolicznościowych. (19.06, godz. 19:00, 27.06, godz. 21:00)
  • 2. Taniec użytkowy Discofox – taniec, który przyda się na każdej imprezie okolicznościowej. Jest to typowy taniec 2 na 1, zatem świetnie się sprawdzi na weselach czy urodzinach. Nie jest on skomplikowany, zatem przyswoi go każdy początkujący kursant. (26.06, godz. 18.00, 27.06, godz. 18.00, 27.06, godz. 19.00)
  • Wedding Dance - kurs skierowany do par, które przygotowują się do swojego najpiękniejszego dnia życiu. Na kursie zazwyczaj prowadzona jest nauka dwóch tańców; walc angielski bądź walc wiedeński. Instruktorzy starają się, aby choreografia była dostosowana do poziomu, umiejętności i zapotrzebowania kursantów, zatem każdy, kto zastanawia się nad nauka pierwszego tańca  nie powinien zwlekać z wyborem. ( 20.06, godz. 19.00, 1.07, godz 12.00)
  •  Zaouk Choreo- taniec pełen zmysłów, który swoją zmysłowością i subtelnością wprowadzi każdego w gorące rejony Dominikany. Taniec ten to przede wszystkim zmysłowe ruchy bioder i ramion, zatem kurs jest kierowany przede wszystkim dla wszystkich, którzy lubią m.in bachatę czy salsę. ( 14.06, godz 21.00, 29.06, godz 21.00)
  • Bachata- świetna propozycja zwłaszcza na lato , czyli słońce i gorące rytmy w jednym. Propozycja dla wszystkich, którzy preferują tańce latynoamerykańskie, przede wszystkim cha-cha, ponieważ oba tańce są do siebie podobne. (28.06, godz. 18.00)

Solo lub bez partnera:

  • Bachata 19+  i Salsa Cubana 19+ , Latino Solo – tańce, które przeniosą Cię w  w odległe, gorące kraje. Nauczysz się na tych kursach przede wszystkim kroków podstawowych tych tańców. Są one świetną propozycją dla wszystkich, którzy lubią latynoamerykańskie ryty i nie boją się eksponować swojego ciała. (28.06, godz. 19.00, 28.06, godz. 20.00, 26.06, godz. 18.00)
  • Pole Dance – kurs przeznaczony dla wszystkich miłośników gimnastyki na drążku pionowym. Bardzo dobre rozwiązanie dla każdego, kto chce zrzucić kilka kilogramów, a męczą go już godziny spędzone na bieżni. Na kursie nie ma nudy,  dzięki ciągłej zmianie figur ciało pozostaje w maksymalnym napięciu, co pozwala szybko osiągnąć wymarzone efekty.  Dla początkujących kurs ten może być przede wszystkim znakomitym przełamaniem bariery stereotypowej, bo już po pierwszych zajęciach czuć wszystkie mięśnie. ( 22.06, godz. 20:00, 30.06, godz. 16.00, 24.06, godz. 14.00)

Propozycje dla dzieci:

  • 7-12 Kids Hip-Hop – forma tańca nowoczesnego dla dzieci, która jest bardzo popularna na młodzieżowych imprezach. Na kursie stawia się przede wszystkim na  dużo ruchu i doskonalenie  sprawności fizycznej u dzieci, ponieważ najważniejszym założeniem instruktora jest zachęcanie młodych ludzi do aktywności fizycznej poprzez taniec. Wszystkie ćwiczenia i ruchy taneczne z zakresu tego tańca są dobrą trapią dla dzieci, które są nieśmiałe - ten kurs pomaga zwalczać opory u wielu nieśmiałków. (17.06, godz. 14.00, 26.06, godz. 17.00)

Lokalizacja

Akedemia Tańca Esens - filia ul. Robotnicza

Robotnicza 70j, 5-608 Wrocław

Komentarze