Zwiedzanie dworca Wrocław Główny z przewodnikiem

Zwiedzanie dworca Wrocław Główny z przewodnikiem

Hello Poland zaprasza na spacer z przewodnikiem w miejsce, w którym większość dopiero zaczyna wycieczkę do Wrocławia. Tego dnia nie będziecie spieszyć się na pociąg! Zamiast tego skupicie się na eksplorowaniu dworcowych zakamarków w poszukiwaniu miejsc, o jakich nie mieliście pojęcia!

Wiedzieliście, że na dworcu można odwiedzić kapliczkę oraz poczytać książki w bibliotece? Słyszeliście kiedyś, że obecny budynek to tak naprawdę dwa dworce w jednym? Chcecie poznać dostojne smoki, które zamieszkały po sąsiedzku z krasnalami? Poznacie sporo takich ciekawostek…

Podczas wycieczki poznacie fascynującą historię dworca, zobaczycie jego największe „skarby” – wspaniałe komnaty ukryte w zupełnie niepozornych miejscach, a także dowiecie się sporo na temat tego, jaki wpływ na Wrocław miał rozwój kolei.

Wycieczkę poprowadzi licencjonowany przewodnik miejski – Pani Iwona Stec, która oprócz imponującego doświadczenia w turystyce może pochwalić się także dwunastoletnim stażem pracy na kolei.

Zapisy:
Udział w wycieczce możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym zapisaniu się przez stronę internetową hello-poland.pl
Brak możliwości zapłaty gotówką na miejscu.
Cena: 35 zł/os.

Informacji na temat zwiedzania udziela się mailowo biuro@hello-poland.com.pl w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek 9.00-17.00).

Lokalizacja

Dworzec główny PKP - Wrocław

Marszałka Józefa Piłsudskiego 105, 50-085 Wrocław

Komentarze