Zwiedzanie dworca Wrocław Główny z przewodnikiem

Zwiedzanie dworca Wrocław Główny z przewodnikiem

Hello Poland zaprasza 15 listopada o godzinie 17.00 na spacer z przewodnikiem w miejsce, w którym większość dopiero zaczyna wycieczkę do Wrocławia. Tego dnia nie będziecie spieszyć się na pociąg! Zamiast tego skupicie się na eksplorowaniu dworcowych zakamarków w poszukiwaniu miejsc, o jakich nie mieliście pojęcia.

Wiedzieliście, że na dworcu można odwiedzić kapliczkę oraz poczytać książki w bibliotece? Słyszeliście kiedyś, że obecny budynek to tak naprawdę dwa dworce w jednym? Chcecie poznać dostojne smoki, które zamieszkały po sąsiedzku z krasnalami? Czeka sporo ciekawostek…

Podczas wycieczki poznacie fascynującą historię dworca, zobaczycie jego największe „skarby” – wspaniałe komnaty ukryte w zupełnie niepozornych miejscach, a także dowiecie się sporo na temat tego, jaki wpływ na Wrocław miał rozwój kolei.

Wycieczkę poprowadzi licencjonowany przewodnik miejski – Pani Iwona Stec, która oprócz imponującego doświadczenia w turystyce może pochwalić się także dwunastoletnim stażem pracy na kolei.

Zapisy:

Udział w wycieczce możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym zapisaniu się przez stronę internetową.
Zapisy trwają do 15.11. godz. 14.00 lub do wyczerpania limitu miejsc.
Brak możliwości zapłaty gotówką na miejscu.
Cena: 29 zł/os.

Informacje na temat zwiedzania udzielane są pod numerem telefonu +48 667 999 952 oraz mailowo biuro@hello-poland.com.pl w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek 9.00-17.00).

Lokalizacja

Dworzec główny PKP - Wrocław

Marszałka Józefa Piłsudskiego 105, 50-085 Wrocław

Komentarze