Pierwszy Wrocławski Sylwestrowy Bieg z Przeszkodami

Pierwszy Wrocławski Sylwestrowy Bieg z Przeszkodami

Pierwszym, oficjalny wrocławski bieg z przeszkodami, w dodatku całkowicie darmowym. W ostatni dzień roku odbędzie się Sylwestrowy Bieg z Przeszkodami 2016.

Termin jest oczywisty! Sylwester, godzina 10.00, na wałach Odry, pomiędzy Mostami Trzebnickim i Warszawskim, w pobliżu ulicy Zawalnej. – Jeśli mieliście już przyjemność uczestniczyć w treningach organizowanych przez Rafała Walles'a Lasotę i ANNGELLSRUN i się podobało to i tym razem dajemy Wam gwarancję, że się nie zawiedziecie, a wręcz przeciwnie - dostaniecie w kość jeszcze bardziej, ale na mecie będziecie szczęśliwsi niż kiedykolwiek – zapewniają organizatorzy.

Jeżeli dopiero wkraczacie do świata biegów z przeszkodami, to jak twierdzą zwolennicy tej dyscypliny sportowej - po tym niesamowitym wydarzeniu, na dobre się w nich zakochacie. Przyprowadźcie znajomych i razem, na sportowo, pożegnajmy ten dobry rok i wejdźmy w nowy z wielkim zapasem pozytywnej energii i endorfin, które na pewno się wam udzielą podczas naszego biegu. Czekamy na Was nie tylko my, ale i medale na mecie – mówi Rafał Walles Lasota.

Lokalizacja

Mosty Trzebnickie

Trzebnicka, 50-231 Wrocław

Komentarze