Joga w parku

Joga w parku

Akcja ma na celu zachęcenie mieszkańców Wrocławia do zatrzymania się w codziennym pędzie, zrobienia czegoś dla siebie i podniesienia jakości swojego życia. Cykl bezpłatnych zajęć odbywa się, jak zawsze, w parku Juliusza Słowackiego (za Panoramą Racławicką) w terminie 25.06.2017 – 27.08.2017 (wszystkie niedziele lipca i sierpnia), w godzinach 10.30-12.00.

Joga w Parku jest akcją organizowaną przez jedną z największych wrocławskich szkół jogi – Fabrykę Energii. 

Spotkania w ramach akcji Joga w Parku to nowoczesny sposób na spędzenie weekendu w dużym mieście. To także promowanie nowego trendu i kreowanie mody na zdrowy styl życia. W kontakcie z naturą uczestnicy mają możliwość miłego i zdrowego spędzenia wolnego czasu, poprawy swojego zdrowia oraz samopoczucia. W zajęciach może uczestniczyć każdy, bez względu na wiek i sprawność fizyczną. Bardzo miło widziane są także rodziny.

Akcja rozpoczęła się w 2007 roku. Już w roku 2008 zajęcia odbywały się w także w Warszawie, Krakowie, Sopocie, Łodzi i Toruniu. W kolejnych latach liczba ta się powiększała. W chwili obecnej Jogę w Parku organizuje kilkanaście miast w Polsce.

Cykl bezpłatnych zajęć odbywa się, jak zawsze, w parku Juliusza Słowackiego (za Panoramą Racławicką) w terminie 25.06.2017 – 27.08.2017 (wszystkie niedziele lipca i sierpnia), w godzinach 10.30-12.00.

W trwających półtorej godziny zajęciach może uczestniczyć każdy, bez względu na wiek i sprawność fizyczną. Mile widziane są całe rodziny. Wystarczy wygodny strój, koc, duży ręcznik albo karimata. 

Udział jest bezpłatny.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Park Juliusza Słowackiego

Park Juliusza Słowackiego,  Wrocław

Komentarze