Bądź częścią drużyny! Nabór dla dzieci do Akademii Olympic

Bądź częścią drużyny! Nabór dla dzieci do Akademii Olympic

Nabór do Akademii Olympic. Rozwijaj pasję swojej pociechy i postaw na aktywność fizyczną. Zapraszamy dziewczynki i chłopców już od 4. roku życia. Akademia prowadzi treningi w każdej kategorii wiekowej, dlatego mogą się zgłaszać zarówno maluchy, jak i starsi. Treningi są różnorodne i dobrane do wieku naszych podopiecznych! Oprócz ćwiczeń ukierunkowanych na grę w piłkę nożną stawiamy również na rozwijanie sprawności ogólnej u dzieci i młodzieży.

Trenujemy w wielu lokalizacjach Wrocławia, a także w Siechnicach i Kiełczowie 1) Kozanów 2) Sztabowa 3) Zaporoska 4) Prosta 5) Ołtaszyn 6) Terenowa 7) Nowy Dwór 8) Psie Pole 9) Osobowicka 10) Czeska 11) Stadion Olimpijski/Wróblewskiego 12) Na Niskich Łąkach Otwieramy drzwi sportowej przygody dla każdego dziecka bez względu na stopień zaawansowania, czy kondycję fizyczną! Dlatego jeśli chcesz zostać zawodnikiem Akademii Olympic w nowym sezonie 2021/2022 i grać w barwach biało-niebieskich 

Wejdź na naszą stronę internetową i sprawdź szczegóły - Przyjdź na dwa bezpłatne treningi - Sprawdź jak trenujemy, poznaj nowych przyjaciół z boiska.

Dlaczego Olympic? - Posiadamy wykwalifikowaną i zaangażowaną kadrę trenerską - Oprócz treningów bierzemy udział w turniejach z czołowymi drużynami z całej Polski - Posiadamy autorski i nowoczesny program szkolenia - Zapewniamy ciągłość szkolenia, posiadamy wszystkie kategorie wiekowe - Rozwijamy sprawność ogólną naszych podopiecznych, uczymy samodzielności, systematyczności i współdziałania w grupie rówieśniczej - Budujemy pewność siebie, odwagę i rozwijamy kreatywność naszych zawodników i zawodniczek Treningi ruszają już 1 września. Dlatego nie czekaj, zapisz się już dziś! Zapraszamy dzieci w wieku 4-15 lat (chłopców i dziewczynki)!

Lokalizacja

Kompleks Stadionu Olimpijskiego

aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław

Komentarze