Warsztaty taneczne - bachata od podstaw

Warsztaty taneczne – bachata od podstaw

Bachata to taniec pochodzący z Dominikany. Ma wiele odmian - może być spokojny, romantyczny, ale też energiczny i radosny. Kroki podstawowe bachaty są proste, ale robią wrażenie. Bachata jest polecana dla par, ponieważ jej romantyczna odmiana dodatkowo zbliża, a także dla osób bez partnerów, bo jako taniec socjalny umożliwia poznanie wielu ludzi.

Ale najważniejsze jest to, że na takim kursie będziesz się po prostu dobrze bawić i zwiększysz swoje umiejętności taneczne. Podczas zajęć kładziemy nacisk na to, żebyś nauczył się swobodnie tańczyć i bawić podczas tańca, niekoniecznie znając dużą ilość figur.

Program warsztatów:

  • SOBOTA: 17.08, godz. 11:00 - 14:30 Kurs bachaty od zupełnych podstaw. Wartościowe również dla osób już tańczących, żeby przypomnieć i poćwiczyć podstawy. Podczas 3 godz. zajęć poznasz: rytmikę bachaty, krok podstawowy, obroty solo i w parze, podstawy prowadzenia, podstawowe figury w parze.
  • NIEDZIELA: 18.08, godz. 11:00 - 14:30 Zajęcia będące kontynuacją sobotnich. Polecamy również osobom które już uczą się kilka miesięcy. Podczas 3 godz. zajęć: utrwalenie rytmiki bachaty, powtórka z dnia poprzedniego, kolejne bardziej zaawansowane figury w parze.

Lokalizacja

Szkoła tańca No Limits

Kazimierza Wielkiego 27, 50-077 Wrocław

Komentarze