Wrocławski socrealizm, czyli śladami PRL-u

Wrocławski socrealizm, czyli śladami PRL-u

KDM, Okrąglak, Mezonetowiec, Trzonoliniowiec, Solpol I i Solpol II, Plac Młodzieżowy, Nowy Targ, Rotunda, Wrocławski Manhattan, Dom Naukowca, Kredka i Ołówek. Kto kojarzy te budowle we Wrocławiu? Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani powojenną historią Wrocławia oraz jego odbudową to biuro przewodnickie „Wrocman" zaprasza w dniu 21 lipca na kolejny interesujący spacer.

Na trasie od Placu Kościuszki do Placu Grunwaldzkiego przewodnik zapozna uczestników z zabudową miasta spod znaku PRL i współczesności oraz opowie ciekawostki z powojennej historii miasta. Zbiórka grupy w dniu 21 lipca o godz. 17.55 przy budynku Banku Zachodniego na Placu Kościuszki. Trasa spaceru – od Placu Kościuszki do Placu Grunwaldzkiego,

Cena biletu: 20 zł/osoba, płacimy na miejscu, proszę o przygotowanie wyliczonych kwot, Czas trwania do 3 godz. Zgłoszenia udziału proszę przesyłać mailowo do 20 lipca włącznie na adres: biuro_wrocman@wp.pl podając w treści: ilość osób, imię, nazwisko oraz numer telefonu.

W tytule maila koniecznie proszę wpisać „PRL”. W dniu zwiedzania informację o możliwości dołączenia do grupy można pozyskać wysyłając SMS na nr telefonu: +48 609020106.

Lokalizacja

plac Kościuszki

plac Kościuszki,  Wrocław

Komentarze