Nocna Piłka na Psim Polu

Piłka Nocna na Psim Polu

Od piątku, 13 lipca, dzieci i młodzież z Psiego Pola będą mogły bezpłatnie trenować piłkę nożną. Zajęcia będą prowadzone w każdy piątek w godzinach: 19.00 – 22.00 na boisku przy ul. Inflanckiej 13.

Treningi skierowane są do chłopców i dziewcząt w wieku od 7 do 18 lat. To drugie miejsce – obok Brochowa – gdzie wieczorami młodzież będzie mogła pograć w piłkę we Wrocławiu. W najbliższym czasie mają jeszcze wystartować dwa kolejne.

Rozgrywki na Psim Polu będą odbywać się na boisku Zespołu Szkół nr 3 przy ul. Inflanckiej 13. Po pierwszym spotkaniu uczestnicy zostaną podzieleni na grupy wiekowe. W zajęciach może wziąć udział każda zainteresowana osoba w wieku od 7 do 18 lat.

Wpadaj – gramy!

Jednym z trenerów w projekcie jest Janusz Sybis – legenda Śląska Wrocław, najlepszy strzelec w historii klubu i wielokrotny reprezentant kraju. Młodzi adepci piłki będą szlifować swoje umiejętności pod jego okiem.

Wszelkie informacje można uzyskać u koordynatora projektu pod adresem: pilka.nocna@gmail.com lub numerem telefonu: +48733 32 12 42. Nie trzeba wcześniej się zapisywać – wystarczy przyjść i grać, zgodnie z hasłem projektu: Wpadaj – gramy!

Lokalizacja

Boisko piłkarskie przy ul. Inflanckiej

Inflancka 13,  Wrocław

Komentarze