Runmageddon Wrocław - 7/8 kwietnia 2018 Intro / Rekrut / Classic / Junior / Kids

Runmageddon Wrocław 2018

Runmageddon, czyli najbardziej ekstremalny cykl biegów z przeszkodami w Europie zawita do Wrocławia 7 i 8 kwietnia 2018 roku. Podejmij wyzwanie i sprawdź się na jednej z  tras:

  • Intro - 3 km / 15+ przeszkód
  • Rekrut - 6 km / 30+ przeszkód
  • Classic - 12 km / 50+ przeszkód

Dodatkowo: Formuła dla dzieci w wieku 4-11 - Kids

Formuła Junior dla młodzieży w wieku 12-15 lat - 3 km / 15+ przeszkód

Zapisy przez stronę – im szybciej tym taniej.

Organizatorzy przewidują, że frekwencja tegorocznej edycji Runmageddonu zdecydowanie przewyższy zeszłoroczną. Szykuje się największy w historii bieg z przeszkodami.

O Runmageddonie

Runmageddon to wydarzenia dla wszystkich: dla sportowców, osób aktywnych fizycznie, dzieci, młodzieży i publiczności lubiącej mocne wrażenia. Jego uczestnicy niezłomnie pokonują zaskakujące przeszkody, brodząc w błocie, wodzie, skacząc na linach, przeskakując doły, wspinając się po wysokich ścianach i ekstremalnych konstrukcjach.

– Zeszłoroczny Runmageddon we Wrocławiu cieszył się wielką popularnością wśród uczestników, jak i widzów. W tym roku bieg budzi jeszcze większe zainteresowanie, wiec mamy nadzieję, że odwiedzi nas jeszcze więcej żądnych przeżyć i dobrej zabawy mieszkańców Wrocławia i okolic – mówi Piotr Bałchanowski, dyrektor biegu.

Runmageddon Biznes Szlachetna Paczka

8 kwietnia Runmageddon Wrocław zainicjuje także pierwszy biznesowy bieg dla szczytnego celu, czyli Runmageddon Biznes Szlachetna Paczka. Cykl eventów, w których 5-osobowe drużyny firmowe mierzyć się będą na odcinku 3-4 kilometrów, pokonując zasieki, doły, przeskakując ściany czy opony. Dochód zostanie przeznaczony na rzecz Szlachetnej Paczki. Firmy planujące wziąć udział w tym charytatywnym wyzwaniu, mogą nabywać pakiety startowe dla swoich pracowników na stronie Organizatora.

Dla widzów na cały weekend zostanie przygotowana bogata strefa gastronomiczna, do której wjadą popularne Food Trucki serwujące przeróżne dania i napoje z kuchni całego świata. Kibice chcący sprawdzić swoją sprawność i wytrzymałość fizyczną, będą mogli podjąć wyzwanie w Strefie Challenge, w której przygotowane zostaną liczne, niekiedy zabawne konkurencje, takie jak: skakanie na pralkę, przysiady z mikrofalówką w rękach, czy spacer po równoważni.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice

Zwycięska 2, 53-033 Wrocław

Komentarze