Tajemnice dworca dla najmłodszych

Tajemnice dworca dla najmłodszych

Hello Poland przedstawia specjalną edycję zwiedzania dworca Wrocław Główny skierowaną do najmłodszych. Zapraszają dzieci, młodzież oraz ich opiekunów na Ferie z Hello Poland!

Dworzec Wrocław Główny jest nie tylko miejscem, w którym rozpoczynają się wspaniałe podróże. To również magiczna okolica, w której zamieszkują tajemnicze istoty – psotne krasnale oraz dostojne smoki, które szczególnie upodobały sobie perony. Jaki ma to związek z tym, że budynek dworca przypomina prawdziwy pałac?

Podczas wycieczki uczestnicy poznają ciekawe historie i legendy związane z dworcem, odnajdziecie gdzie mieszkają krasnale i smoki, zobaczycie największe „skarby” dworca – wspaniałe komnaty ukryte w zupełnie niepozornych miejscach, a także dowiecie się sporo na temat podróżowania koleją.

Wycieczkę poprowadzi licencjonowany przewodnik miejski – Iwona Stec, która oprócz imponującego doświadczenia w turystyce może pochwalić się także dwunastoletnim stażem pracy na kolei. Nikt nie zna naszego wrocławskiego dworca jak ona.

Koszt wycieczki: poniedziałek - piątek 29 zł/os., sobota - niedziela 35 zł/os.
Dzieci do lat 3 – wstęp wolny.

Zapisy:

  • Udział w wycieczce możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym zapisaniu się przez stronę internetową 
  • Brak możliwości zapłaty gotówką na miejscu.

Informacji na temat zwiedzania udziela się pod numerem telefonu +48 667 999 952 oraz mailowo biuro@hello-poland.com.pl w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek 9.00-17.00). 22.12.-01.01. biuro nieczynne.

Lokalizacja

Dworzec główny PKP - Wrocław

Marszałka Józefa Piłsudskiego 105, 50-085 Wrocław

Komentarze