Tajemnice dworca dla najmłodszych

Tajemnice dworca dla najmłodszych

Hello Poland przedstawia specjalną edycję zwiedzania dworca Wrocław Główny skierowaną do najmłodszych. Zapraszają dzieci, młodzież oraz ich opiekunów.

Dworzec Wrocław Główny jest nie tylko miejscem, w którym rozpoczynają się wspaniałe podróże. To również magiczna okolica, w której zamieszkują tajemnicze istoty – psotne krasnale oraz dostojne smoki, które szczególnie upodobały sobie perony. Jaki ma to związek z tym, że budynek dworca przypomina prawdziwy pałac?

Podczas wycieczki uczestnicy poznają ciekawe historie i legendy związane z dworcem, odnajdziecie gdzie mieszkają krasnale i smoki, zobaczycie największe „skarby” dworca – wspaniałe komnaty ukryte w zupełnie niepozornych miejscach, a także dowiecie się sporo na temat podróżowania koleją.

Wycieczkę poprowadzi licencjonowany przewodnik miejski – Iwona Stec, która oprócz imponującego doświadczenia w turystyce może pochwalić się także dwunastoletnim stażem pracy na kolei. Nikt nie zna naszego wrocławskiego dworca jak ona.

Koszt wycieczki: 35 zł/os.
Dzieci do lat 3 – wstęp wolny.

Zapisy 3 listopada:

  • Udział w wycieczce możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym zapisaniu się przez stronę internetową.
  • Zapisy trwają do 3.11. g. 9.00 lub do wyczerpania limitu miejsc.
  • Brak możliwości zapłaty gotówką na miejscu.

Zapisy 24 listopada:

  • Udział w wycieczce możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym zapisaniu się przez stronę internetową.
  • Zapisy trwają do 27.10. g. 9.00 lub do wyczerpania limitu miejsc.
  • Brak możliwości zapłaty gotówką na miejscu.

Informacji na temat zwiedzania udziela się pod numerem telefonu +48 667 999 952 oraz mailowo biuro@hello-poland.com.pl w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek 9.00-17.00).

Lokalizacja

Dworzec główny PKP - Wrocław

 

Komentarze