Ferie zimowe w Aquaparku Wrocław

Ferie zimowe w Aquaparku Wrocław

Już dziś warto zastanowić się, jak zagospodarować ten okres naszym dzieciom. Jeśli nie uda się wypad w góry, można sięgnąć po którąś z propozycji zorganizowanego wypoczynku. I tu godne polecenia są wszelki formy łączące zabawę z aktywnością fizyczną. To świetna alternatywa wobec dwóch tygodni spędzonych przez nasze pociechy przed ekranem telewizora lub komputerowym monitorem.

Ciekawą formę zajęć proponuje wrocławski Aquapark. Aquaferie to wyjątkowa oferta. Organizatorzy proponują bowiem program zabaw w wodzie połączonych z nauką pływania dostosowaną do umiejętności dziecka. Wszystko to utrzymane w konwencji szalonej, pirackiej przygody. Aquaferie co roku cieszą się ogromną popularnością – mówi Anna Hejno, rzeczniczka Aquaparku – polecamy je wszystkim rodzicom, którym leży na sercu zdrowy, aktywny styl życia ich dzieci. Zwłaszcza, że zajęcia mają bardzo atrakcyjną dla nich formę. To cały tydzień zabawy w wodzie, przygód, zadań i konkursów. Nasi podopieczni sami nie wiedzą kiedy zarażają się pływackim bakcylem.

Atutem tej propozycji jest możliwość wykupienia zarówno pojedynczych dni, jak i pełnego cyklu. Dzieciaki pozostają pod opieką doświadczonych instruktorów pływackich i animatorów, codziennie w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00.

Koszt

  • Cena za pełen turnus (5dni) – 500 zł / 1 dziecko
  • Cena za jeden dzień to 110 zł / 1 dziecko
  • W cenie wyżywienia II śniadanie, obiad i podwieczorek.

Lokalizacja

Aquapark Wrocław

Borowska 99, 50-558 Wrocław

Komentarze