WKS Śląsk Wrocław vs. Piast Gliwice

WKS Śląsk Wrocław vs. Piast Gliwice

W przedostatnim meczu na Stadionie Wrocław w 2017 roku piłkarze Śląska Wrocław podejmą przedostatnią drużynę w tabeli – Piasta Gliwice. Mecz rozpocznie się w sobotę, 9 grudnia o godzinie 15.30.

Podopieczni Jana Urbana bardzo słabo spisują się w tym sezonie na wyjeździe. Na obcych boiskach Śląsk jeszcze nie wygrał, a jedynie cztery razy zremisował. Zupełnie inaczej wrocławianie prezentują się na własnym stadionie. U siebie w dziewięciu meczach Trójkolorowi zwyciężyli aż sześć razy, w tym w ostatnim derbowym starciu z Zagłębiem Lubin.

Teraz przed wrocławianami przedostatnia w tym roku okazja, by u siebie zgarnąć komplet punktów. W meczu z Piastem Gliwice gospodarze będą faworytami, pomimo iż odkąd zespół z Gliwic przejął Waldemar Fornalik, drużyna ta gra zdecydowanie lepszą i skuteczniejszą piłkę - w ostatnich pięciu kolejkach gliwiczanie przegrali zaledwie jedno spotkanie, a ostatnio zremisowali z mającym mistrzowskie aspiracje Lechem Poznań.

W pierwszej rundzie na początku sierpnia Piast zremisował ze Śląskiem 1:1. Bramkę dla gości strzelił Marcin Robak. Jakim wynikiem zakończy się rewanżowy pojedynek?

Ceny biletów na trybuny B i D wynoszą 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy) i 10 zł dla młodzieży w wieku 13-18 lat oraz młodzieży starszej w wieku ponad 60 lat. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 30/25/10 zł, a na C Premium 40/30/10 zł. Nowością jest otwarta Trybuna A z darmowym parkingiem w cenie: 60/40/20 zł.

Bilety można kupić w punktach sprzedaży lub drogą internetową.

 

Lokalizacja

Stadion Wrocław

 

Komentarze