Rugby z wąsem – II edycja

Rugby z wąsem – II edycja

11 listopada  odbędzie się druga edycja charytatywnej imprezy – Rugby z wąsem. W dniu rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości KS Rugby Wrocław organizuje turniej rugby siedmioosobowego, udział w zawodach mogą wziąć wszyscy miłośnicy rugby. Turniej poprzedzi trening podstaw rugby dla nowych adeptów tego sportu.

Spotykanie rozpocznie się o godzinie 10.00 na trawiastym boisku w parku biskupińskim na wysokości ul. Rodakowskiego/Braci Gierymskich.

Oprócz aspektu sportowego, wydarzenie ma również wymiar społeczny – wrocławscy rugbiści ponownie włączą się w akcję profilaktyki zdrowotnej mężczyzn, znaną na całym świecie jako Movember. Uczestnicy imprezy otrzymają od nas darmowe vouchery na badanie prostaty, które podarowała nam Fundacja Daję Głowę. Partnerem imprezy tak jak w ubiegłym roku jest Movember Polska.

By jeszcze bardziej przyciągnąć uwagę widzów, wrocławscy rugbiści od początku listopada będą zapuszczać wąsy – ten jakże charakterystyczny (zarówno dla akcji Movember, jak i ojców odzyskania niepodległości) zarost, zawodnicy będą dumnie prezentować podczas zawodów.

Po turnieju przygotowany będzie ciepły poczęstunek.

Lokalizacja

Park biskupiński

Rodakowskiego,  Wrocław

Komentarze