Levi’s® Tailor Shop on Tour w Mleczarni

Levi’s® Tailor Shop on Tour w Mleczarni

Już drugi sezon ruszył w trasę mobilnym punkt Levi’s® Tailor Shop on Tour, w którym można odświeżyć i zmienić swoje ubrania od Levi’s® pod okiem profesjonalistów. W tym roku wyjątkowe elementy personalizacji zaprojektował artysta ROBERT KUTA, który będzie również we Wrocławiu.

Poszukajcie w swoich szafach Levi’sowych® spodni, kurtek, t-shirtów czy szortów, weźcie je ze sobą i odwiedźcie Levi’s® Tailor Shop przy Klubokawiarni Mleczarnia, placu między Synagogą a Mleczarnią.

Kiedy? 

  • Piątek: 13:00 – 18:30
  • Sobota: 12:00 –19:00 
  • Niedziela: 12:00 – 17:00 

Co?

Chcecie podkreślić swoją indywidualność i oryginalność? Pomożemy Wam! Tego lata wyróżnicie się dzięki:

  • malowaniu
  • haftom
  • postarzaniu
  • naszywkom i pinom
  • totalnemu przerabianiu 

Wszystkie personalizacje ubrań Levi’s® w Levi’s® Tailor Shop on Tour są bezpłatne.

O projekcie

Levi’s® od ponad 144 lat jest symbolem buntu, nonkonformistycznego myślenia, a przede wszystkim kreatywności. To właśnie fantazja i szalone pomysły osób noszących dżinsy Levi’s® w dużym stopniu przyczyniają się do sukcesu marki. Ludzie uwielbiają przerabiać swoje ulubione Levi’sy®, tak aby wyrażały ich styl i podkreślały indywidualność. W odpowiedzi na to, co miłośnicy marki tworzą sami, kilka sezonów temu Levi’s® wprowadził w wybranych salonach Levi’s® Tailor Shop – specjalne punkty, w których można personalizować produkty marki w dowolny sposób, a w zeszłym roku w lecie mogliście spotkać nasz mobilny Levi’s® Tailor Truck, gdzie zmienialiśmy nie do poznania kultowe ikony za pomocą nożyczek, farb, papieru ściernego i kolorowych patchy.

W tym sezonie letnim Truck z projektem Levi’s® Tailor Shop on Tour wrócił do gry. Poszły w ruch profesjonalne maszyny, niezliczona ilość nożyczek, kilometry nici oraz niezastąpiony zespół. To co do tej pory chcieliście zrobić z Waszymi dżinsami, truckerkami, szortami już wkrótce stanie się możliwe. Do współpracy przy kolejnej odsłonie projektu zaprosiliśmy Roberta Kutę – jednego z najzdolniejszych polskich artystów młodego pokolenia. Robert stworzył kolekcję autorskich patchy oraz materiałów z własnymi grafikami. Dodatkowo Kuta obecny będzie we wszystkich miejscach, które odwiedzimy latem 2017 roku i będzie ręcznie malował przynoszone do nas dżinsowe ubrania Levi’s®.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Klubokawiarnia Mleczarnia

Pawła Włodkowica 5, 50-072 Wrocław

Komentarze