Muzeum Figur Woskowych i Bajkowych

Muzeum Figur Woskowych i Bajkowych

Muzeum Figur Woskowych i Bajkowych to miejsce na dobrą zabawę przede wszystkim dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

W podziemiach Wzgórza Partyzantów są woskowe figury postaci rzeczywistych: Michael Jackson, David Craig, znany z roli Jamesa Bonda i Elizabeth Taylor w roli królowej Kleopatry i kilkoro innych. Figury z wosku i masy plastycznej wyglądają bardzo naturalnie.

Jednak Muzeum Figur Woskowych i Bajkowych jest tłum postaci z legend, popularnych filmów i kreskówek. Obok Batmana, na pajęczynie wisi Spidermana, Król Lew przygląda się stadu Minionków. Pojawiają się sympatyczne Potwory ze znanej animowanej spółki oraz charakterystyczni bohaterowie z "Władców Pierścieni"., a także postaci z "Epoki Lodowcowej".

Drżenie serca wywołuje olbrzymi Hulk, za to wcale nie co się bać uśmiechniętego Shreka, któremu partneruje  Fiona. Dzieci mają niecodzienną okazję sprawdzić, jak się mieszka w domu zielonego olbrzyma.

W Muzeum Figur Woskowych i Bajkowych miejsc do zabawy dla małych gości jest więcej. Mogą spróbować swoich sił w roli bandu muzycznego - czekają na nich instrumenty, prawdziwa scena i oświetlenie. Umiejętność grania na perkusji i gitarze nie jest wymagana. Tak się może spełnić marzenie o zostaniu gwiazdą rocka.

Jest gabinet krzywych luster, sanie Świętego Mikołaja i pojazd jednego z supermanów, a w sali multimedialnej prezentowany jest 10-minutowy film o powstaniu świata.

W jednej z sali prowadzone są warsztaty plastyczne - to okazja by samemu przygotować woskowy odlew swojej dłoni, ale w programie są także wiele innych gier i zabaw. Dzieci w grupach bawią się pod opieką animatorów.

Przy Muzeum działa kameralna restauracja. To ułatwia organizację w Muzeum imprezy firmowej, urodzin, imienin, a nawet chrzcin i komunii.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Muzeum Figur Woskowych i Bajkowych

 

Komentarze