ZaZoo Beach Bar

ZaZoo Beach Bar

Miejska plaża ZaZoo zajmuje kilka tysięcy metrów kwadratowych w miejscu połączenia Odry i Starej Odry, zaledwie trzysta metrów od Mostu Zwierzynieckiego.

W czasie epidemii

W kolejce do barów specjalnie wyznaczone strefy ułatwią utrzymanie bezpiecznej, dwumetrowej odległości. Dezynfekowane są leżaki, stoły, miejsca siedzące, bar i klamki. Rekomendujemy, byście w miarę możliwości zakładali maski ochronne i często dezynfekowali dłonie - przy wejściu, na każdym barze oraz w strefie toi-toi znajdziecie płyny antybakteryjne.

ZaZoo

Na miejscu jest wszystko, czego potrzebuje szukający odpoczynku mieszczuch i jego rodzina. Trzy bary są dobrze wyposażone w różnego kalibru napoje. W ZaZoo można zjeść pizzę prosto z pieca lub smakowite lody, regularnie parkują tu foodtrucki.

Jak na plażę przystało są palmy, leżaki, wygodne fotele i parasole osłaniające przed słońcem (i deszczem). Można poleżeć na trawie na kocu, albo popatrzeć na Odrę z tarasu.

Najmłodsi szaleją w ogromnej piaskownicy, która dorosłym czasem służy za boisko i dyskotekę.

ZaZoo Beach Bar to także świetne miejsce na plenerowe spotkanie z przyjaciółmi. Regularnie odbywają się tu dyskoteki, imprezy tematyczne dla biegaczy, rowerzystów, rodzin z dziećmi, organizowane są koncerty, m.in. Jazz na piasku oraz wieczory salsy i spotkania z arabskimi rytmami.

W ZaZoo nie ma zejścia nad wodę ani kąpieliska.

Godziny otwarcia ZaZoo Beach Bar

  • poniedziałek - piątek, godz. 11:00-22:00;
  • sobota, godz. 11:00 - 24:00
  • niedziela, godz. 11:00 - 23:00

Lokalizacja

ZaZoo Beach Bar Plaża miejska

Wróblewskiego,  Wrocław

Komentarze