Festyn Brochowski

Festyn Brochowski

Festyn Brochowski rozpocznie się o godzinie 11.00. To impreza dla całych rodzin na świeżym powietrzu. W programie znalazły się m.in. zajęcia dla dzieci, zawody sportowe, piknik czy wystawa. Zabawa potrwa do północy.

Wstęp na wydarzenia sportowe i kulturalne bezpłatne. Dmuchańce są odpłatne.

Wystawa

Festynowi będą towarzyszyć wystawy i zawody sportowe.W programie również wystawa Wrocław – trzy rozdziały. Jest to próba pokazania wspaniałego miasta o skomplikowanej historii, z którego są dumni dawni i współcześni mieszkańcy.

Na fotografiach przedstawione zostały obrazy miasta z początku XX wieku – pięknego, tętniącego życiem, następnie zniszczonego i okaleczonego działaniami wojennymi, w końcu zobaczymy współczesny obraz miasta – kwitnącej i wciąż rozwijającej się gospodarczo i kulturalnie metropolii.

Zawody sportowe

O godzinie 14.00 odbędzie się turniej piłkarski na boisku Orlik dla osób w wieku 15-18 lat. Zgłoszenia drużyn przyjmuje Wojtek Sadowski: sms-em na numer +48733896940 lub na maila: wsadowski2000@gmail.com.

Od godziny 16.00 do 18.00 odbędzie się bieg rodzinny.

Między 16.00 a 17.00 możliwy będzie start u wejścia do parku Brochowskiego, gdzie do godziny 17.00 odbywać się będzie liczenie rundy 1000 m wokół parku. Przy boisku Orlik odbędzie się druga część biegu – sprawnościowa z przeszkodami. Czasy obu części będą sumowane. Uczestniczyć  w biegu rodzinnym mogą pary: rodzic + dziecko (do 18 roku życia). Zapisy do startu – na miejscu.

Crossfit

Od godziny 18.00 do 19.00 odbędą się zajęcia Crossfit Black Star . Będą wprowadzeniem do świata Crossfitu. Uczyć będą one jak prawidłowo wykonywać ruchy, ćwiczyć ogólnorozwojowo przy jednoczesnej zabawie. Organizatorem jest Crossfit Back Star. Zajęcia poprowadzą: Bartosz Sadowski i Marcin Kasperski. Ćwiczenia są przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku 10-17 lat. . Zapisy pod nr tel. +48518991102.

Lokalizacja

Orlik Brochów. Młodzieżowe Centrum Sportu

 

Komentarze