Dzień Dziecka w Sky Tower pełen skarbów

Dzień Dziecka w Sky Tower pełen skarbów

Zajęcia taneczne z Egurrola Dance Studio, płukanie złota, odciskanie przedmiotów w gipsie, warsztaty artystyczne oraz megabańki – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na najmłodszych 1 czerwca w Sky Tower. „Dzień Dziecka pełen skarbów” rozpocznie się o godzinie 14:00 i potrwa do godziny 18:00.

Główną atrakcją Dnia Dziecka będą bezpłatne zajęcia taneczne prowadzone przez instruktorów z Egurrola Dance Studio. Uczestniczyć w nich będą mogły dzieci od 3 do 11 roku życia, które w trakcie mini-kursu zapoznają się z podstawowymi krokami i figurami najpopularniejszych tańców. Z kolei dla małych miłośników prac artystycznych zorganizowane zostaną warsztaty plastyczne, w ramach których będzie można robić fascynatory, odciskać przedmioty w gipsie, czerpać papier, wziąć udział w warsztacie tradycyjnego jubilerstwa oraz malować koszulki i torby farbami do tkanin.

Przed głównym wejściem do Galerii będzie można poznać także tajniki płukania złota, a wypłukane samorodki złota staną się własnością znalazcy. Będzie można puszczać również megabańki. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami oraz kącika, gdzie wszystkie mamy będą mogły wykonać bezpłatny makijaż.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Lokalizacja

Galeria Handlowa Sky Tower

Powstańców Śląskich 73/95, 53-332 Wrocław

Komentarze