Miesiąc Rodziny 2017

Miesiąc Rodziny 2017

Już po raz 9. świętowany jest wrocławski Miesiąc Rodziny. W cztery niedzielne popołudnia wrocławianie, a szczególnie rodziny, są zaproszeni do udziału w piknikach rodzinnych odbywających się na Wyspie Słodowej. Natomiast przez cały miesiąc czekają setki wydarzeń przygotowany przez wrocławskie firmy i instytucje. Najbliższy piknik uświetniający Dzień Matki w niedzielę 28 maja od 13.00 do 18.00.

Miesiąc Rodziny

To czas na przełomie maja i czerwca, kiedy kumulują się wydarzenia kierowane do rodzin. Daty graniczne Miesiąca Rodziny wyznaczają dwa święta – niezwykle ważne z punktu widzenia każdej rodziny: Dzień Matki oraz Dzień Ojca. W tym roku Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego wraz z partnerami – firmami i instytucjami – przygotowało ponad 200 wydarzeń adresowanych do wrocławskich rodzin.

Cztery pikniki rodzinne

Plenerowe duże spotkania na Wyspie Słodowej dla uczczenia ważnych postaci w życiu rodzinnym:

  • 28 maja – Dzień Matki
  • 4 czerwca – Dzień Dziecka
  • 11 czerwca – Dzień Dziadków
  • 25 czerwca – Dzień Ojca

Wszystkie pikniki mają swój temat przewodni, ale każdy znajdzie w ich trakcie coś dla siebie. Zabawy dla dzieci starszych i młodszych, warsztaty, pokazy i konsultacje dla dorosłych oraz seniorów. Nie zabraknie także międzypokoleniowych rozgrywek, do udziału w których zapraszamy całe rodziny.

Wydarzenia w mieście

Specjalne wydarzenia, których odbiorcami są wrocławskie rodziny odbywać się będą przez najbliższy miesiąc w całym mieście. Partnerzy Miesiąca Rodziny zapraszają, do wspólnego spędzania wolnego czasu i korzystania z przygotowanych atrakcji. 

Program

Lokalizacja

Wyspa Słodowa

Wyspa Słodowa 1, 50-266 Wrocław

Komentarze