Wrocławska Feta

Wrocławska Feta. Festiwal Piwa, Wina i Sera

Piwo, wino, ser w najlepszym wydaniu w samym centrum pięknego Wrocławia...To może oznaczać tylko jedno...Wrocławska Feta powraca!

Tym razem wielka kulinarna uczta zawita na Placu Nowy Targ. Ponownie, trzy intrygujące kultury smaku i aromatu powalczą o podniebienia odwiedzających. Premierowe smaki, nietuzinkowe połączenia, zaskakujące dodatki, spotkania z producentami – tego nie można przegapić! Świętuj razem z nami! Wrocławska Feta dostarczy wielu kulinarnych doznań.

Będzie okazja sięgnąć po piwne sztosy, rozsmakować się w rzemieślniczych serach i upolować wino doskonałe. Trzy dni tętniące życiem, wypełnione po brzegi nieziemskimi smakami tak zapowiada się 3. edycja Wrocławskiej Fety. Na odwiedzających czekać będą liczne degustacje, konkursy oraz bezcenne opowieści producentów o sekretach produkcji, inspiracjach i planach na przyszłość.

W ofercie festiwalowej pojawią się winne, piwne oraz serowe perełki z Dolnego Śląska. Niektórzy wystawcy zabiorą uczestników w smakowitą podroż po włoskich, francuskich, południowoafrykańskich oraz bułgarskich winnicach, a serofani spodziewać mogą się nie lada rarytasów, w tym lekko rozpuszczonego sera Raclette podawanego z gotowanymi ziemniakami. Zapraszamy!

Lokalizacja

Plac Nowy Targ

Pl. Nowy Targ,  Wrocław

Komentarze