Festiwal Światła na Stadionie Wrocław

Festiwal Światła na Stadionie Wrocław

Light On Festival we Wrocławiu to wyjątkowy spektakl światła łączący w sobie wiele form wizyjnych skondensowanych w jednym długim i magicznym show, któremu towarzyszyć będzie precyzyjnie dobrana muzyka.

Jak zapewniają organizatorzy, wykorzystane zostaną lasery w liczbie i mocy, której nie było dotąd na żadnym festiwalu tego typu w naszym kraju – 26 laserów i blisko 600W mocy światła laserowego,  video mapping 3d zsynchronizowany z linearnym mappingiem laserowym na murawie stadionu.

Rozmach kompozycyjny kolorów, form, świateł i muzyki to podstawa zapierającego dech w piersi przedstawienia. Do tego jedyne w Polsce fontanny wodne, które palą się żywym ogniem oraz mnóstwo efektów specjalnych, takich jak  tańczące ognie, strzelające iskry, pirotechnika sceniczna , oraz efekty dymnego CO2, które pojawią się w kulminacyjnych momentach 30 minutowego widowiska.

Spektakularnym efektom wizualnym towarzyszyć będzie nagłośnienie w koncertowej jakości, co wzmocni odbiór show.

Stadion Wrocław jest doskonałym miejscem na tego typu przedsięwzięcia, ze względu na swoje walory architektoniczne. Jednocześnie obiekt daje gwarancję zachowania wszystkich obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

Pokazy odbędą się 25 ,26 i 27 września

Stadion Wrocław – Trybuna C

  • 25 września (piątek)  seanse o 19.30 i 21.00
  • 26 września (sobota) seanse o 19.30 i 21.00
  • 27 września (niedziela) seans o 19.30

Cena biletu 25 zł, dzieci i młodzież do lat 16-15 zł

Bilety na www.abilet.pl. Istnieje także możliwość kupienia ich przed seansem – płatność tylko gotówką. Liczba miejsc ograniczona do 999 na każdy z pięciu seansów.

Przed pokazami – foodtrucki

W ten sam weekend na Stadionie Wrocław odbędzie się zlot foodtrucków. To już trzecia edycja imprezy „Jemy na Stadionie” i jedno z największych tego typu wydarzeń w Polsce. Na gości czekać będzie 30 restauracji na kołach serwujących dania z całego świata.  Będzie można ich skosztować od godziny 12.00 do 21.00 w piątek, 11.00 do 21.00 w sobotę i od 11.00 do 20.00 w niedzielę.

Terminy Festiwal Światła na Stadionie Wrocław

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Stadion Wrocław

aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

Komentarze