Awaryjne Granie XV - Kamera, akcja!

Awaryjne Granie XV - Kamera, akcja!

Czy oglądając ostatnio Johna Wicka, miałeś wrażenie, że wiele spraw można było rozwiązać inaczej? A może masz lepszy pomysł na powstrzymanie terrorystów, niż Simon w Szklanej Pułapce? Z nami będzie to możliwe! Wciel się w postać rodem z kina akcji i weź sprawy w swoje ręce w trakcie Awaryjnego Grania.

Sprawdź się w RPG (ang. Role-Playing Game), rozgrywce opartej na wcieleniu się w wymyślonego przez siebie, bohatera. Gra toczyć się będzie w wymyślonym świecie, w którym granice stanowi tylko wyobraźnia!

Poprowadzi Cię Mistrz Gry, który będzie pełnił także rolę narratora opisując otoczenie oraz wydarzenia, które się w nim odbywają. Wykreuj bohatera i przeżyjmy razem wspólną przygodę. Oczywiście nie oglądając się, żeby zobaczyć eksplozje. Prawdziwi bohaterowie nie patrzą na wybuchy. Chyba, że… Ty już to wszystko wiesz, bo RPG to dla Ciebie nie pierwszyzna. W takim razie łap za kości i wpadnij do Awarii Prądu. Banki same się nie obrabują, samochody nie wysadzą, a bezbronni nie uratują! Zwłaszcza bez doświadczonych protagonistów.

Na Awaryjne Granie zapraszamy w sobotę, 18 stycznia, do Awarii Prądu.

Zapraszamy do zgłaszania programu za pośrednictwem naszego formularza: http://bit.ly/ag_zgloszenie

Zapisy na sesje: https://bit.ly/awaryjne_gracze Lista zgłoszonych sesji: http://bit.ly/awaryjne_program

Lokalizacja

Awaria Prądu

Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław

Komentarze