MASZA I NIEDŹWIEDŹ. HISTORIA PEŁNA TAJEMNIC, CZYLI ŚWIĄTECZNE WIDOWISKO TEATRALNE.

Spektakl: Masza i Niedźwiedź

Zawsze marzyłeś o tym, by spotkać Maszę na żywo? A chciałbyś zobaczyć wszystkich bohaterów swojej ulubionej bajki i spędzić z nimi magiczne chwile? Już niebawem będzie to możliwe! Uwielbiani przez dzieci na całym świecie bohaterowie bajki „Masza i Niedźwiedź” po raz pierwszy w oryginalnym wydaniu na największych scenach Polski.

Animaccord – twórca animacyjnego przeboju przedstawia Masza i Niedźwiedź. Historia pełna tajemnic, czyli świąteczne widowisko teatralne.

Najbardziej oczekiwana premiera tego sezonu! Ukochani bohaterowie, niezwykła scenografia, występy taneczne, sztuczki cyrkowe i jedyna w swoim rodzaju muzyka sprawią, że przeniesiecie się do krainy niesfornej Maszy i wiernego towarzysza jej przygód – Niedźwiedzia.

Fabuła: Masza, Niedźwiedź i ich przyjaciele zaczynają przygotowania do świąt. A ponieważ w tajemniczy sposób ze stołu i lodówki zaczynają znikać smakołyki, Masza postanawia rozwiązać tę zagadkę, występując tym razem w roli…detektywa! Zdradzić możemy tylko, że dzięki odrobinie życzliwości i dobrego serca, uda się złagodzić nawet najczarniejszy charakter.

W programie znajdą się także:

  • Sztuczki na trampolinie z udziałem zawodowych żonglerów i akrobatów, 
  • ekscytujące pokazy baniek mydlanych, 
  • tajemnice znikających przedmiotów i pokazy iluzjonistów, 
  • zawrotny pęd pociągiem, 
  • wielka przemiana bohaterów,
  • wesołe tańce i piosenki w wykonaniu Maszy, 
  • interaktywne zabawy z widownią i wiele, wiele innych.

Ta ciepła, niezwykle ekscytująca opowieść spodoba się dzieciom w każdym wieku! Czas trwania: 1 godzina 50 minut (w tym przerwa: 20 minut).

Po zakończeniu spektaklu, w holu czekać będą na najmłodszych dodatkowe atrakcje: rodzinne rozgrywki, zabawy i ciekawostki związane z bohaterami bajki.

Już dziś na spotkanie zapraszają: Masza, Niedźwiedź, Śnieżuch, Profesor Niedowiarek, Świnka Różyczka, Panda, Wiewiórka, Zając, Pierwszy Wilk, Drugi Wilk i oczywiście …Święty Mikołaj.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Hala Stulecia we Wrocławiu

Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

Komentarze