Dyniowe szaleństwo w Parku Handlowym Auchan Bielany

Dyniowe szaleństwo w Parku Handlowym Auchan Bielany

Wystawa blisko 30 gatunków dyni, warsztaty carvingu, druk trójwymiarowych modeli warzyw czy zajęcia kreatywne dla dzieci to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na odwiedzających Park Handlowy Auchan Bielany. Jesienne atrakcje odbędą się w sobotę 27 października. Wstęp bezpłatny.

Odwiedzający galerię goście będą mieć okazję podziwiać wystawę najpiękniejszych i najokazalszych gatunków dyni. Wśród barwnych okazów znajdzie się niemal 30 rodzajów dyni jadalnych oraz ozdobnych, co pozwoli poszerzyć wiedzę na temat warzywa oraz podziwiać jego różnorodność. Wystawa będzie stanowić ciepłe i oryginalne tło do pamiątkowych zdjęć z najbliższymi.  

Wśród atrakcji dla dzieci znajdzie się kilka rodzajów zajęć tematycznych. Na zajęciach poświęconych sztuce carvingu dzieci oraz ich opiekunowie będą próbować swoich sił w rzeźbieniu w warzywach, w tym dyniach, motywów liści i kwiatów. Na warsztatach kreatywnych powstaną również papierowe i styropianowe dynie, które będą przystrajane kolorowymi dekoracjami. Powstałe prace przyozdobią domy uczestników zajęć i będą ciekawym prezentem.

Wśród oferowanych atrakcji znajdzie się nie lada gratka dla fanów nowych technologii. Na stanowiskach wyposażonych w sprzęt komputerowy i odpowiednie programy, uczestnicy zajęć poznają tajniki druku 3D. W programie do modelowania 3D dzieci zaprojektują swój własny model dyni, który będzie następnie drukowany jako trójwymiarowe dzieło. Dyniowe szaleństwo ogarnie nie tylko fanów kulinariów!

Akcja odbędzie się 27 października w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 18.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.  

Lokalizacja

Centrum Handlowe Auchan Bielany

Francuska 6, 55-040 Bielany Wrocławskie

Komentarze