„Balety w Imparcie”

„Balety w Imparcie”

Strefa Kultury Wrocław zaprasza na nowe, cykliczne wydarzenie w Imparcie. Cykl imprez „Balety w Imparcie” to podróż przez różne style tańca z udziałem profesjonalnych tancerzy i zgromadzonej publiczności.

Pierwsza odsłona – letnia, swingowa potańcówka na Placu Społecznym (10-12.08) należeć będzie do swingu, co oznacza choćby tańce takie jak Lindy Hop czy Charleston.

O podniebienia uczestników zadbają Gastro Nocki.

Trzydniowa impreza rozpocznie się w piątek o 17.00 taneczną rozgrzewką w klimatach electro-swingowych. W sobotę od godz. 14:00 organizatorzy zapraszają na swingowy piknik z DJ’em, a następnie od 20:00 na parkiet, gdzie odbędą się profesjonalne pokazy i otwarte lekcje tańca z udziałem Lindy Szau – stowarzyszenia prowadzącego regularne zajęcia Lindy Hop, warsztaty tańców swingowych, potańcówki i imprezy w stylu złotej ery swingu oraz Let’s Rock, klubu miłośników tańców swingowych Zawiercie. O oprawę muzyczną zadba krakowska grupa Lazy Swingers Band. Z kolei w niedziele od godziny 10:00 przy swingowych rytmach będzie można zjeść wspólne śniadanie, a od 14:00 wziąć udział w warsztatach tanecznych dla dzieci i dorosłych.

Program

Plac Społeczny przed Impartem

10 sierpnia

  • od godz. 17.00 – electro – swingowa rozgrzewka

11 sierpnia 

  • od godz. 14.00 – swingowy piknik
  • godz. 20.00 – pokazy taneczne i otwarte lekcje: Lindy Szau i Let’s Rock oraz występ Lazy Swingers Band

12 sierpnia 

  • od godz. 10.00 – swingowe śniadanie
  • godz. 14.00 – warsztaty taneczne z Lindy Szau dla dzieci i dorosłych

Lokalizacja

Plac Społeczny

Mazowiecka 17,  Wrocław

Komentarze