Kabaret Chyba / Narwani z Kontekstu w CK Agora

Kabaret Chyba – Narwani z Kontekstu w CK Agora

Centrum Kultury Agora zaprasza na wyjątkowy Karnawałowy Wieczór Kabaretowy. Na dobry początek Nowego Roku zaprezentuje się Kabaret Chyba, który w ostatnim czasie prawdziwym szturmem podbija polską scenę kabaretową.

Grupę tworzy trzech utalentowanych artystów:  Piotr  Gumulec, Jakub Krzak i Krzysiek Wilkosz. Jednak Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy, ale także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji (czyli to, co publiczność lubi najbardziej). Pomimo młodego stażu, to także olbrzymie doświadczenie zdobywane dzięki licznym występom u boku największych gwiazd polskiej sceny kabaretowej. Występowali z takimi sławami jak Piotr Bałtroczyk, Jerzy Kryszak, Cezary Pazura, KMN, Neonówką, kabaretem Hrabi, czy Limo w największych salach i amfiteatrach w całej Polsce. Lider zespołu Piotr „Guma” Gumulec jest współgospodarzem cyklu „Kabaret na Żywo” w telewizji Polsat, a i cały kabaret można zobaczyć na najważniejszych imprezach w Polsce jak np. Sopot Hit Festival czy Festiwal Kabaretu w Koszalinie.

W drugiej części wieczoru będzie można zobaczyć inną twarz Kabaretu Chyba. Do zespołu dołączy komik Adrian Hrehorowicz, z którym wspólnie tworzą Teatr Komedii Improwizowanej Narwani z Kontekstu! I to już będzie jazda bez trzymanki – prawdziwe show, które powstaje na żywo z udziałem publiczności, która staje się reżyserem przedstawienia.  Aktorzy odgrywają wszystko to, czego zażyczy sobie publiczność.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Centrum Kultury Agora we Wrocławiu

Serbska 5a, 51-111 Wrocław

Komentarze