VIII Przegląd Piosenki Filmowej i Musicalowej

VIII Przegląd Piosenki Filmowej i Musicalowej

Wrocławski Klub Anima zaprasza do udziału w VIII edycji Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej. Celem Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej jest popularyzacja piosenek filmowych i musicalowych, które po dziś dzień oczarowują publiczność w każdym wieku.

W przeglądzie WK Anima mogą wziąć udział soliści oraz zespoły ( do 10  osób) od 13 do 26 roku życia. Każdy po wcześniejszym zgłoszeniu może spróbować swoich sił. Finalistów w trzech kategoriach wiekowych wg .podanego w regulaminie kryterium ocen wyłoni jury w składzie:

Anna Józefina Lubieniecka: wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Była wokalistka zespołu Varius Manx. Finalistka programu „Szansa na sukces" z zespołem WILKI, która piosenką „Eli lama Sabachtani" wygrała program jak i konkurs Debiutów KRAJOWEGO FESTIWALU PIOSENKI POLSKIEJ W OPOLU w 2007 roku. Od 2014 roku występuje pod pseudonimem Lari Lu, wydając debiutancki krążek zatytułowany „11".

Anna Kłys: Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jest przedstawicielką alternatywnego popu, z którym od dawna eksperymentuje. W 2011 roku Ania wzięła udział w pierwszej edycji programu X-factor, zaś w 2015 roku Ania wzięła udział w programie The Voice of Polnd. Niedawno ukazała się Jej debiutancka płyta „KŁYS01” 

Justyna Krysiak- Górecka: Wokalistka zespołu Vena Valley od 2003 roku. Na swoim koncie ma wydany album „Playground”, EP„Tanellis” oraz kilka składanek w tym „A Polish Tribute To The Sisters of Mercy" czy V/A “4Fun Tv 100 % Muzy”. W sierpniu 2008 roku wokalistka gościnnie wystąpiła na Festiwalu w Sopocie z takimi gwiazdami jak Thomas Anders (MODERN TALKING) oraz FORMACJĄ NIEŻYWYCH SCHABUFF. Razem z zespołem Vena Valley wygrała konkursu „NOKIA STUDIO GARAŻ" oraz wyróżnienie na festiwalu Grzegorza Ciechowskiego za wykonanie i nowy aranż piosenki „MAMONA”. Na zwycięzców czekają cenne nagrody. Zgłoszenia: 13.10.2017 r. Lista zakwalifikowanych: 16.10.2017 r. Przegląd zakwalifikowanych: 20.10.2017 r. 

Lokalizacja

Wrocławski Klub Anima

Pilczycka 47, 54-144 Wrocław

Komentarze