Rammstein i Limp Bizkit - Capital of Rock

Rammstein i Limp Bizkit – Capital of Rock

Rammstein i Limp Bizkit będą gwiazdami festiwalu Capital of Rock, który zaplanowano w ramach ESK Wrocław 2016. Koncert na Stadionie Wrocław 27 sierpnia. Bilety są w sprzedaży od 5 kwietnia.

Koncert Rammstein należeć będzie do najbardziej spektakularnych wydarzeń muzycznych tego roku w Polsce. Fani spodziewać się mogą niezapomnianego widowiska. Bezkompromisowe brzmienie gitar wzbogacone mechaniczną rytmiką syntezatorów i głębokim głosem Tilla Lindemana oraz efektami pirotechnicznymi stworzą unikalny spektakl. 

Na Stadionie Wrocław wystąpi również amerykańska formacja Limp Bizkit. Fred Durst i jego zespół należą do najbardziej energicznych grup koncertowych. We Wrocławiu zagrają po raz pierwszy. Tuż przed zachodem słońca na scenie pojawi się Bullet For My Valentine. Walijski kwartet zaprezentuje porywającą mieszkankę ciężkiego rocka i metalcore. Lokalną scenę Capital of Rock reprezentować będzie OCN. Wrocławskie trio ma na swoim koncie siedem uznanych płyt studyjnych i dziesiątki koncertów na największych polskich i zagranicznych scenach.

 Bilety  są w sprzedaży od 5 kwietnia od godzininy 10.00. Zakupu będzie można dokonać w serwisie www.eventim.pl. Callcenter: +48 22 591 83 83 (czynne w godz. 10.00 – 18.00 w dni powszednie). Lista stacjonarnych punktów sprzedaży dostępna na stronach www.eventim.pl.

Ceny biletów: od 179 zł trybuna górna, 199 zł płyta B, od 249 zł trybuny dolne, 299 zł płyta A (bliżej sceny), 799 zł strefa VIP, bilet obejmuje m.in. miejsce parkingowe, posiłki oraz napoje. Nie obejmuje spotkań z artystami.

Lokalizacja

Tarczyński Arena Wrocław

aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

Komentarze