Cohen Zaśpiewany - Ela Dębska w Vertigo

Cohen Zaśpiewany – Ela Dębska w Vertigo

Ballady Leonarda Cohena w wykonaniu Eli Dębskiej Leonard Cohen - legendarny piosenkarz i poeta znany na całym świecie ze wspaniałych ballad, takich jak „Zuzanna”, "Alleluja", „Dance Me To The End Of Love" czy „In My Secret Life".

Jego niepowtarzalny charyzmatyczny głos, dystans do siebie i teksty, które nuci cały świat, sprawiają, że zyskał uznanie milionów fanów. Podczas koncertu w Vertigo usłyszymy jego utwory w wykonaniu aktorki, piosenkarki, kompozytorki i autorki tekstów Eli Dębskiej.

Artystka przez wiele lat współpracowała z Maciejem Zembatym, wybitnym bardem i poetą, który przetłumaczył i rozpowszechnił Leonarda Cohena w Polsce. Wspólnie nagrali cztery płyty i zrealizowali setki koncertów w całym kraju.

Artystka wykorzystuje również wątek spotkania przed wielu laty Leonarda Cohena z Janis Joplin i dołącza do koncertu kilka bardzo ekspresyjnych przebojów tej wspaniałej artystki. W 2012 r. nagrała płytę z własnymi interpretacjami Cohena zatytułowaną „Kochałam cię dziś rano /I loved you in the morning”.

Skład zespołu: Ela Dębska - wokal, gitara Hubert Radoszko - gitara Żenia Betliński - kontrabas Filip Laszuk - perkusja Rezerwacja miejsc w Vertigo: emenago.com/i/veritgojazz.

Lokalizacja

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Oławska 13, 50-123 Wrocław

Komentarze