Tribute to Janis Joplin w Hard Rock Cafe Wrocław

Tribute to Janis Joplin w Hard Rock Cafe Wrocław

Przez cały dzień gości witać będzie obsługa w tematycznych strojach, a wieczorem o oprawę muzyczną zadba Ela Dębska z zespołem, prezentując utwory Janis Joplin.

Zespół wystąpi w składzie: Ela Dębska - wokal, gitara akustyczna Hubert Radoszko - gitara akustyczna i elektryczna Filip Laszuk - perkusja. 

Ela Dębska

Poetka, aktorka, kompozytorka, piosenkarka. Ukończyła Szkołę Muzyczną II st. oraz Akademię Teatralną we Wrocławiu. Podczas studiów pracowała we Wrocławskiej Operze, z którą odbyła tournee po Włoszech, śpiewając opery Verdiego. Będąc aktorką grała w wielu filmach, a także współtworzyła do nich muzykę.

Współpracowała m.in. z takimi reżyserami jak: Jan Jakub Kolski, Janusz Kondratiuk, Krzysztof Zanussi. Gra koncerty, w których najważniejszym elementem stał się kontakt z publicznością. Przez wiele lat współpracowała ze znanym bardem i poetą Maciejem Zembatym, śpiewając ballady Leonarda Cohena. Wspólnie nagrali kilka płyt i zagrali setki koncertów w całej Polsce. W 2012 r. nagrała własną płytę z piosenkami Leonarda Cohena i Janis Joplin.

Na początku grudnia 2017 roku, ukazał się kolejny krążek „Moje Jutro”, tym razem z jej własnymi, bardzo osobistymi, utworami. Gra w Polsce i zagranicą, ale niezależnie od tego, w jakim języku śpiewa, wywołuje poruszenie, a jej występom zawsze towarzyszy gorąca atmosfera.

Wstęp wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, rezerwacja stolików: tel. 71 726 11 40. 

Lokalizacja

Hard Rock Cafe

Rynek 25,  Wrocław

Komentarze