Continental w Starej Piwnicy

Continental w Starej Piwnicy

Rick Barton, założyciel i gitarzysta legendy celtic punk rocka – Dropkick Murphys, powraca do Wrocławia ze swoim solowym projektem.

Zespół Continental gra jedyną w swoim rodzaju mieszankę rocka z wyraźnymi wpływami punka, country, folku i bluesa. W skład zespołu, obok Ricka Bartona, wchodzą: jego syn Stephen na gitarze basowej, Connor Colbert na perkusji oraz Dave DePrest na gitarze.

Continental jest dziełem ludzi rock and rolla. W dosłownym tego słowa znaczeniu. Jak przystało na prawdziwych rockmanów członkowie Continental, aby związać koniec z końcem i co najważniejsze, aby utrzymać zespół i muzyczną produkcję, malują domy, gdy nie są w trasie koncertowej.

Rick Barton spędził ostatnie pięć lat, pracując nad swoim obecnym albumem i pracą w zespole Continental. Zespół połączył siły z wytwórnią z North Caroline - Rusty Knuckles Music, aby wydać swój nowy album "Home on the Range". Album jest mieszanką surowej ale wyrafinowanej, czystej ale mocnej, różnorodnej i udoskonalonej wersji rock and rolla, której można się spodziewać po Continental. 

Bilety w cenie: 25 zł – przedsprzedaż, 30 zł – w dniu koncertu.

Lokalizacja

Stara Piwnica

Krupnicza 15,  Wrocław

Komentarze